reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

biedroneczka- na oczy mi padlo, piszac ostatniego posta reke bym dala sobie ucicac ze widze 2 lata2 miesiace ... itd :) to rzeczywiscie za mala by wydmuchac :)
 
reklama
biedroneczka1990

ja szczerze mówiąc to ja bym tego nie stosowała.... punkt C - do odkurzacza??? jakiś żart... Jedną ręka trzymasz dziecko, jego łapki , druga wsadzasz końcówkę do noska a jeszcze trzeba włączyć odkurzacz i dziecko Ci ryczy bo się boi szumu odkurzacza?.. Może skuteczne ale spróbuj na sobie najpierw:-)

Mi to jak dziecko kichało wszystko z siebie wyrzucało... ale używałam Fridę przed snem. A co do zalegania kataru i bakterii no to masz rację ale czy korzystanie z brudnej rurki odkurzacza jest lepsze?
 
Ostatnia edycja:
biedroneczko - mialam to! jest genialne, podlancza sie do odkurzacza i caly katarek jest wciagniety w ciagu sekundy z jednej dziurki! Ja tez polecam. Wlasnie musze kupic bo kiedys odciagalam katarek synkowi i zapomnialam odlozyc moj maz usiadl na to a z tylu spodni mial wiazanke kluczy...! PEKŁO :((

lecz trzeba pamietac by odkurzacz byl z regulacja ssania, trzeba na minimalnej sile ssania podlanczac

A CO DO DMUCHANIA NOSKA DZIECIAKOW moje roczne dziecko juz umialo aleeee nie dokladnie i zawsze zostawalo, nie ma to jak frida odciaga blyskawicznie caly katarek. Oczywiscie placzu przy tym bylo ale to tylko chwila
 
Ostatnia edycja:
My już od dawna używamy "Katarka" - jest super. Ja Fridą się męczyłam przy pierwszym katarze, o mało płuc nie wyplułam. Potem znalazłam w necie informację o Katarku.
Brudna rurka z odkurzacza nie ma znaczenia, bo to ma swoją osobną rurkę i ssanie odkurzacza wytwarza próżnię, która odciąga smarki. Nie mamy nawet odkurzacza z regulacją, odciągamy tak, jak jest i jest w porządku - owszem, testowałam na sobie samej. Kuba nigdy się nie bał, nawet po jakimś czasie sam sobie odciągał:-) A jego (na razie) nieudolne próby dmuchania nosa nie oczyściły go dokładnie.
 
Hehe cos wam pokaze co dzisiaj kupilam, nawet nie wiem czy to dziewczynka ale czasami chodze na ciuchland i kupilam takie cos za 3 f. Hehe jak bedzie chlopiec to trudno dam komus w prezencie hehehe
 

Załączniki

  • 20121108_192533.jpg
    20121108_192533.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 35
Eklerkaa - jakie słodkie różowiótkie wdzianko, aż się pycho samo uśmiecha na ten widok, nic tylko takie dziecię w nim schrupać :laugh2:

Co do Katarka też słyszałam, że jest skuteczne i bezpieczne, ale na żywo nie widziałam tego w akcji :)
 
ja z ubrankami czekam na carbooty :) tam za parę groszy można kupić siatki ciuchów. Ja się bardzo ciesze bo mam już dla maluszka koszyczek do spania z materacem i podstawką i drugi z rączkami a'la nosidełko :)
 
A ja dziś dostałam takie info od kumpeli:

Przy okazji - jeśli chcecie to wanienkę i wózek już macie:) ciuszków 4
tony:) rożki 2:) kurteczki, chusteczki czapeczki i rękawiczki też:)
materac do wózka:) i w ogóle mnóstwo wszelakiej masci rzeczy:) zatem
rozglądaj się za designerskim łóżeczkiem:):)



że od nich sporo dostaniemy to wiedziałam,ale że wózek to nie sądziłam. Ich mała kończy roczek w sobotę... W maju chcą ja na parasolkę przerzucić i ich wózek sięzwolni:) może nie jest to mój wymarzony mutsy (mają roan marita) ale jest i nie narzekali na niego..... Ale wieści - najpierw kumpel z łóżeczkiem, teraz to:) wyjdzie na to,że kupię pościel, kocyki i ręczniki i luz:)
 
Jaa tez tam kupuje na Carboodach xD hehe tez pojade z mezem na wyprawke tam. Ale u nas w miescie fajny ciuchland jest zabawki ubranka dla dzieci za darmoche prawie ze :) czasem tam zagladam i kupuje
 
reklama
Jaa tez tam kupuje na Carboodach xD hehe tez pojade z mezem na wyprawke tam. Ale u nas w miescie fajny ciuchland jest zabawki ubranka dla dzieci za darmoche prawie ze :) czasem tam zagladam i kupuje
a gdzie to:rofl2:bo i ja bym zajzala:-D
co do concorda jest leciutki, gondolka swoje wazy ale jak ktos chce lzejsza sa 3 rodzaje, proton,scout i ja mam sleeper najwieksza:-)ale wozek na wszelakie tereny, my tu plaze mamy i piaszczyste i kamieniste a wozek po kazdej pojedzie, nie wspomne lasow, gorek pagorek jak i sniegu..mialam Quinny Buzza i jak spadl snieg to nawet z drzwi nie wyjechalam bo deba stal, a concorda nawet nie czulam pchajac do z 17 kilowym dzieckiem
 
Do góry