reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

kora podoba mi się ten delti, i kolorowe.
ja cały czas zastanawiam się nad wózeczkiem na dużych kołach ,taki "w starym stylu" ,żeby można było kołysać
 
reklama
a co myślicie o huśtawkach i bujaczkach m.in firmy Fisher Price? myślę nad zakupem tej huśtawki ale boje się że się przyzwyczai do bujania...

Jeszcze co do zakupów polecam książkę Tracy Hogg " język niemowląt " i na potem - "język dwulatka":-)
 
Ewusia ja mam bujaczek Fishera takie od 0-4 lat do 22 kg Na biegunach. Niby fajny, ale u nas się nie sprawdził. Teraz kupię taki zwykły.

Przyszła do mnie pieluszka wielorazowa :-D
Jest taka milutka, że mogłabym się do niej cały czas przytulać :sorry2:
 
a co myślicie o huśtawkach i bujaczkach m.in firmy Fisher Price? myślę nad zakupem tej huśtawki ale boje się że się przyzwyczai do bujania...

Jeszcze co do zakupów polecam książkę Tracy Hogg " język niemowląt " i na potem - "język dwulatka":-)
My mamy taki i był bardzo fajny, Kuba lubił w nim siedzieć :)
2737865502
 
gosiulek - wózek b.fajny - no i przede wszystkim to, co go odróżnia od reszty to ta gondola do przewozu w aucie bez fotelika - super sprawa! i jaka wygoda dla takiego malucha! no, tylko ta cena.. :szok:
Ewusia12 - u nas akurat bujaczek się nie sprawdził, tzn. mimo magicznych wibracji, dźwięku pt. "szum fal" i innych bajerów Antek wytrzymywał w nim max 5min. .. Aczkolwiek słyszałam, że u masy dzieci działa rewelacyjnie!
 
czy ktoras z was miala stycznosc z wozeczkami quinny? myslalam o speedi lub freestyle

w sprawie gondolki do przewozenia dzieci jeszcze nigdy tak nie widzialam, musze przyznac ze troche sceptycznie na to patrze zwlaszcza ze podobniez najbezpieczniejsza forma przewozu dziecka jest tylem do kierunku jazdy, ale musialabym sie jeszcze dowiedziec co i jak z ta gondolka, choc u mnie i tak odpada gdyz musi przeciez jeszcze fotelik dla syna pasowac
 
a my dla małej myszki sprawiliśmy takie oto cudo: http://img.dooyoo.co.uk/GB_EN/orig/0/7/1/2/5/712565.jpg . Rozmawiałam z żoną kuzyna i doradziła nam że tak w pierwszych miesiącach życia będzie wygodniej a potem jak przestanę karmić piersią to możemy zmontować łóżeczko. Poza tym taki koszyczek można w razie czego znieść na dół (mamy dom piętrowy) żeby maluch był z nami, na noc wnieść do sypialni, a w razie potrzeby i wynieść na ogród dzięki uchwytom. Poza tym jest nieduży, bardzo estetyczny i uroczy, naturalny i w sam raz do naszego niewielkiego domu.
 
reklama
My mielismy lezaczek Fisher Price, przydawal sie do ok 10 miesiaca, dopoki mala nie nauczyla sie wychodzic z niego mimo zapietych paso hehehe, przydawal sie odczasu do czasu, czasami mala zdrzemnela sie w nim na 30 minut w ciagu dnia, choc w zasadzie to duzo lezala na kocu na brzuszku czy na plecach i na macie, bo tak wg ortopedy najzdrowiej.
 
Do góry