reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

reklama
ooo ludyy;D Cała instrukcja obslugi pieluchy na tej stronie podane:D Ja tez rozwazam zakup chociaz paru sztuk tych pieluch:D
 
widze ze zakupy ida pelna para :) dziewczyny ile sztuk tych pieluszek powinno sie miec, drogie sa wiem ze to sie zwroci ale ile trzeba miec na poczatek, znalazla ktoras z Was taka informacje?
 
Ja wczoraj wyczytalam ze miedzy 18 a 24,ale zamierzam kupic na poczatek kilka i sprawdzic. Zastanawiam sie nad opcja pieluch kieszonek,sa troche tansze. Moze poprobuje tych i tch i zobacze co mi lepiej pasuje...
 
Dziennie trzeba liczyć ok 8-10 sztuk, więc pewnie najmniej ok 15 potrzeba.
Jestem w trakcie czytania na forach i na razie wiem tyle, że nie ma co oszczędzać akurat na tych rzeczach. No i wydatek jest "globalnie" mniejszy jeśli policzyć 2 lata pieluchowania dziecka.

Nie ukrywam, że w to cudo chciałabym starszaka zapakować żeby na żywym przetestować ;-)
ale na razie nie chce się dać:laugh2:
Co wcale mnie nie dziwi...
 
drogie to... 2 lata pieluchowac nie zamierzam, jak bedzie mialo dziecko roczek bedzie odpieluchowywany, takie zamierzenie ;) choc realne patrzac na moja kolezanke ktora przy drugim juz tak praktykuje
musze wszystko przeliczyc choc kusza te slodkie pieluszki :) kilka napewno zakupie :)
 
wlasnie sobie wyliczylam ze nawet przy roku stosowania to sie bardziej oplaca niz pampersy wiec zainwestuje :) najlepiej jak juz kase na to zaczne zbierac

biedroneczka- Twoja corcia nie wydmu****e noska sama?my takich odciagaczy praktycznie nie stosowalismy, na poczatku moze ze 3 razy jak maly byl malenki, jak katarek meczyl wode morska i musi dmuchac
 
Nia mala ma dopiero rok i mimo demonstrowania nie rozumie co to wydmuchac nos laryngolog mowil nam ze dopiero 2 letnie dziecko potrafi wiec na to jest za wczesnie, wiekszosc dzieci w tym wieku jeszcze nie umie , mala moze i dmuchnie w chusteczke, ale to nie daje nic,bo przy takim katarze jaki teraz mamy to wydzieliny jest ogromna ilosc a wole to niz zaleganie tej wydzieliny z bakteriami w nosie i w gardle potem czy tez splywanie po calej buzi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry