reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

reklama
nanulika - takie kocyki ażurowe w różnych kolorach są też w Tesco w paczkach po 2 szt - wg mnie fajna jakość i niedrogo.. ale nie pamiętam, ile dokładnie :)

Co do wózków, to ja posiadam taki zestaw: ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: TRANSPORTER zestaw (3w1) wózek głęboko-spacerowy + fotelik Maxi Cosi CITI
.. i polecam: wózeczek lekki, łatwo się składa, b.łatwo prowadzi, zwrotny... może gondolka trochę mała, więc jak Antoś miał 5 m-cy to już śmigał w spacerówce, no, ale to też już sezon zimowy się zaczynał i zaczęły sie te kombinezony, kocyki... W ogóle to wydaje mi się, że we wszystkich "nowoczesnych" wózkach gondolki są b.małe w porównaniu z wózkami "klasycznymi"...
 
nanulika - nie ma za co :) te kocyki są b. fajne dla "letnich"noworodków.. bo nie pocą się pod nimi i nie ma ryzyka, że dziecko się poddusi, jakby się przypadkiem przykryło, a jeszcze nie potrafi główki odwrócić.. A urban Rider jest b.fajny też, tylko większy i trzeba poćwiczyć jazdę wcześniej, bo to nie takie proste z tą skrętną osią :tak:
 
reklama
wózki super, ale nie na moją kieszeń:(
ja dla Zosi miałam delti emu - super wózek, bardzo fajny i lekki - a mnie czekało i czeka noszenie na 3 piętro... ja go polecam... jedyny dla mnie mankament to fotelik do niego, ale dawalismy radę... ma wg mnie za duży kąt "łamania" sie dla niemowlaka - tzn. dziecko nie leży tylko prawie siedzi... ale dawaliśmy rade podkłądając kocyki przez jakiś czas...niestety wydałam go kuzynce i teraz nie bardzo mam jak wyciagnać od niej, bo jej dziecię jeszcze maleńkie.... ponegocjuje z nią, jak dzidzius się urodzi, to moze Wiktoria będzie juz mogła się przesiaść do spacerówki - to dam jej inglesinę a odbiorę ten emu Delti Emu o taki, tylko, ze ja w komplecie miałam jeszcze fotelik i zapłąciłąm coś 1.200 no ale w 2009 r.
 
Ostatnia edycja:
Do góry