reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

Ooooooooooo, ten w kropeczki!!! Uwielbiam wózki na dużych kołach <3
Klasyczne wózki są urocze. Takie mają właśnie duże kółka i niezbędne jak dla mnie paski przy kołach, które amortyzują nierówności na chodnikach czy kostce brukowej. Ale te w kropki.. aż mi przeszła "ochota" na ten beżowy, o którym wcześniej pisałam. CUDEŃKA! :tak:


Te kropki przeurocze :-D

Ja się akurat zupełnie nie przejmuję tym co ludzie powiedzą. Jeśli jesteście wysocy to warto przed zakupem " przymierzyć się " do wózka. Czarem wygląd i wymiary bywają mulące.
W każdym razie nam tak odpadły 2 typy.

Ja właśnie nie widzę by były wyższe niż 104 cm. A 104 jest właściwie dla mnie idealne.. bo to prawie długość moich nóg od zewnętrznej strony :D Więc wyprostowana będę. Gorzej ma mój M.. który będzie musiał i tak się garbić :D bo nie ma już chyba wyższych wózków :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wózek za 3 tysiące. Wow:szok:

Ja dziś jednak doszłam do wniosku z Małżem, że on spróbuje odratować nasz stary wózek, bo nie ma sensu kupować nowego na pół roku. Powiedział, że może jakoś naprawi tę złamaną rączkę. Pali licho z tym, że wózek jest ciężki, przeżyjemy:tak:
 
Wózek za 3 tysiące. Wow:szok:

Ja dziś jednak doszłam do wniosku z Małżem, że on spróbuje odratować nasz stary wózek, bo nie ma sensu kupować nowego na pół roku. Powiedział, że może jakoś naprawi tę złamaną rączkę. Pali licho z tym, że wózek jest ciężki, przeżyjemy:tak:
Cenna fakt straszna ,,ale zebym miala opcje po synu wozek to napewno by bylo super ...:tak:patrzylam najtanszy u nas ,ktory mi sie podoba 280€ ale bez fotelika ,teraz musze kupic fotelik nastepna 100€ wiec 3w1 super rozwiazanie ale tu tylko patrze do porodu zostalo duzzzzzzoooo czasu na szukanie taniego ...
Jeszcze zostaje mi ebay wozki nowe i uzywane
 
Kinga, to w sumie było o wózku, o którym pisała Gosiulek.majowy, za 3500 zł. Jak kogoś stać, to jak najbardziej, ale mnie taka cena przeraża. To moje dwie pensje:no:
Z Twojego linku nie przeliczałam z euro na złotówki ;-)
Mój stary wózek kosztował 700 zł. Teraz wiem, że przesadziłam w drugą stronę, bo była słaba jakość wykonania i dlatego pękła rączka. Na pewno drugi raz bym się na tak tani nie nabrała.
 
Moje doświadczenie mi podpowiada, że nie ma co przesadzać z ceną. Wózek głęboki posłuży max 6 miesięcy. Z Iggym służył niecałe 4.
A spacerówka ma być lekka, zwrotna, mała po złożeniu i mieć duży kosz na zakupy, zabawki i inne różności, które będą niezbędne na spacerach.
 
Kinga, to w sumie było o wózku, o którym pisała Gosiulek.majowy, za 3500 zł. Jak kogoś stać, to jak najbardziej, ale mnie taka cena przeraża. To moje dwie pensje:no:
Z Twojego linku nie przeliczałam z euro na złotówki ;-)
Mój stary wózek kosztował 700 zł. Teraz wiem, że przesadziłam w drugą stronę, bo była słaba jakość wykonania i dlatego pękła rączka. Na pewno drugi raz bym się na tak tani nie nabrała.
:-) Acha no tak ,nas tez na to nie stac bo 2 dzieci to juz wydatek ,ale tu te ceny to kosmos .....dla syna w polsce kupilam za 500 zl byl swietny tylko troche ciezki :tak:
 
Wczoraj jak jechalam autkiem widze kobiete 170cm-mezczyzne 180cm z wozkiem spacerowym ,chol,,,,,,wozek wygladal jak te dla baby born roczka siegala ponizej jego bioder :-D:-D .
Uh.. to Ja 185cm.. a mój 2metry... :D kolosy.. przy nas to będzie jak wózek dla lalki barbie.. :-D

Kinga28 Wózek z wyglądu niczego sobie. Tylko nie jestem przekonana do takich kółek.
 
No właśnie, jak dziecko nie będzie już chciało leżeć, to głęboki wózek odpada. Czyli krótko.

A my też wysocy - ja 181 cm, Małż 186 cm. Ale wózek mamy dobry, nie garbimy się:-D
 
reklama
co do wozka to ja juz mialam concorda tylko starszy model:-)i jak dla mnie inny nawet nie wchodzi w gre, wart ceny, leciutko sie prowadzi, na kazde tereny i spacerowka jest szeroka i dlugga takze spokojnie 4 latek moze w niej spac wygodnie, bez zwisajacych nuzek czego bardzo nie lubie,. dla mnie to wozek na lata, niezniszczalny a gondolka akurat na lato obudowana filtrem UV50:-D
 
Do góry