reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy majóweczek

reklama
ja jutro wezmę od siebie z domu karton rzeczy po mojej córce,już się doczekać nie mogę bo zostawiłam tam same perełki i śpioszki w których była ubrana zaraz po urodzeniu.wczoraj R. przyniósł ubranka po swoim synu,ale jakoś nic mi w oko nie wpadło,trochę się boję że z synkiem nie będzie tak łatwo Go stroić:angry: ehh..
 
Fotelik wybraliśmy Recaro bo jak to mój małżonek stwierdził "najbardziej ufa firmie, która robi fotele do samochodow wyścigowych". Uznał, że jeżeli mają tak dobre wyniki w crashtestach zwykłych foteli i fotelików samochodowych to inny nie może być i już. Następny też będziemy brali Recaro.

Jeśli chodzi o wózek to pod uwagę brałam:
- ogólna waga wózka (mieszkamy na piętrze, a do piwnicy tez nie łątwo wejść, poza tym, że ja będę ten wózek dzwigać to w przyszłości będzie to robiła też moja mama która zostanie z maluchem)
- wielkość gondoli (jedo ma najdluższą z dostępnych na rynku - a biorąc pod uwagę to, że maluch pojawi się na wiosnę to całą wiosnę, lato i wczesną jesień będzie jeździł wygodnie - dużo miejsca i szeroko, można włożyć kocyk, cokolwiek...)
- ułożenie gondoli i spacerówki (w gondoli można podnieść/ opuścić oparcie, a w spacerówce oparcie i podpórka na nóżki układają się idealnie do pozycji leżącej jak maluch uśnie)
- skrętne kółka (wszystkie koła są pompowane i z przodu i z tyłu, dodatkowo skętne mają metalową blokadę a nie plastikową i nie wyrobi się ani nie pęknie jak będzimy zapinać/odpinać.)
- łatwość odpinania kółek (szczególnie dużych - nie trzeba mieć niewiadomo jakich narzędzi tylko przycisnąć zapinkę)
- łatwość składania/rozkładania stelaża (strasznie łatwe do zrobienia!)
- amortyzatory można ustawić na 3 poziomach twardy, półmiękki i miękki
- spacerówkę można zamocować przodem i tyłem do kierunku jazdy
- bardzo bardzo duża torba na zakupy
- jako jedna z niewielu firm ma możliwość zamocowania fotelików recaro (specjalne adaptery)
- impregnowane materiały - całą gondole i spacerówkę można wrzucić do pralki i uprać.
- ewentulane reklamacje czy naprawy (punkt w którym kupowaliśmy ma na miejscu części zamienne do załatwiania prostych uszkodzeń, a ewentualne reklamacje można załatwić przez nich)
- cena - wydaje mi się, że biorąc pod uwagę wszystkie powyższe cechy cena jest naprawdę przystępna.
- jest dość duża szansa, że jak maluch nie bedzie już korzystał to odsprzedamy wózek bo sporo osób ich używa i poleca.

A kolor to - trzeci rząd trzeci od lewej - taki jeansowo beżowy ;-)
 
Ostatnia edycja:
A ja uleglam dzis urokowi i skusilam sie na 3ci kocyk dla matyldy. ..
 

Załączniki

  • 20130128_172515.jpg
    20130128_172515.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Do góry