reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

reklama
wiki - super ciuszki - właśnie z tego powodu chciałam córeczkę ;-) Synka też zamierzam stroić - spodenki, koszule, kamizelki A co! :-D

Nanu - zaczajam się na te ręczniki Ikeowe - muszę je tylko pomacać :tak: Miękkie są i milutkie w dotyku? :confused:

Szukam fajnej białej komody z przewijakiem o szerokości ok 100 cm - na razie znajduję same mega drogie, np Meble | łóżeczka, meble, pościel dla dzieci, dziecięca - Sprawdź ofertę | Muzpony.pl Jakaś masakra cenowa. Znacie coś tańszego?
 
wiki - super ciuszki - właśnie z tego powodu chciałam córeczkę ;-) Synka też zamierzam stroić - spodenki, koszule, kamizelki A co! :-D

Nanu - zaczajam się na te ręczniki Ikeowe - muszę je tylko pomacać :tak: Miękkie są i milutkie w dotyku? :confused:

Szukam fajnej białej komody z przewijakiem o szerokości ok 100 cm - na razie znajduję same mega drogie, np Meble | łóżeczka, meble, pościel dla dzieci, dziecięca - Sprawdź ofertę | Muzpony.pl Jakaś masakra cenowa. Znacie coś tańszego?

moim zdaniem ręczniczki super, kumpela też sprawdziła na swojej córci i poleciła:)


SAUTHON BASIC KOMODA Z PRZEWIJAKIEM 3 SZUFLADY (2967907039) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

KLUPŚ KOMODA Z PRZEWIJAKIEM PAULA LATTE 3 SZUFLADY (2970452887) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

KOMODA "80" Z PRZEWIJAKIEM 3 szuf. biała (2978648662) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
dziewczyny, ale sie rozpętało szaleństwo zakupowe:-) cuda rózne kupujecie widzę
jak tak Was czytam, to chyba też siadę do listy ... u mnie nadal zero przygotowań, tzn. wróciła częśc ciuchow, więc siądę i spisze co mam... na pewno musze kupić wózek, ręcznik i rożek, pewnie pare tetr i flanel... reszta się okaże...

zawiesiłam sie trochę przez to mieszkanie, bo miałam kupować łózko pietrowe i szafkę, a teraz to nie ma sensu, wiec czekam na ta decyzję kredytową jak na zbawienie... jak będe wiedzieć ze zmianiamy lokum, to zacznę mysleć nad meblami itp.

jedyne czego jestem pewna, to własnie wózek, becik i materac dla Zosi - moze coś polecicie? dla mega alergika? myśle o lateksowym, ale straszna kasa:-( ale wogóle jakichs sprzedawców, firmy, producentów?

termometr chyba też kupię - miałam OMRON-a Termometr elektroniczny Omron MC-510 | Dla dorosłych i seniorów \ Termometry elektroniczne Dla profesjonalistów \ Sprzęt medyczny \ Termometry elektroniczne | Internetowy sklep medyczny Elmedico | sprzęt medyczny | Avent | Beurer | Omron | Micro nie polecam, teraz już mierze temperaturę Zosi starym rtęciowym, bo ten sie mylił w porywach od 0,5 do 1 stopnia... wiec tez jestem na kupnie...
 
U mnie przewijak zrobiony z przedpotopowej dwuczęsciowej szafy, gorę odkręcilsimy, na dół okleina, nowe uchwyty, na to wycięta w castoramie płyta wbita w ten dół szafy na kołkach, na to miękki, duży koc , cerata i na to prześcieradło z gumką , miejsca mnóstwo , wygoda , teraz tez tak będzie
 
reklama
Do góry