reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

reklama
Emily, super cenę trafiłaś na ten zestaw, ale to chyba przypadek, może jakiemuś pracownikowi sie metki pomieszały :) Bo raczej aż takich przecen to normalnie tam nie ma. Standardowo ceny lecą maksymalnie o około 70%, a najczęściej to na pół.

A co do szlafroczka, to ja mam cienki bawełniany, ale zastanawiam sie całkiem poważnie nad wzięciem również atłasowego (mam taki neutralny w delikatne kwiatki, bo jakiejś panterki to chyba bym nie ryzykowała). Pomyślcie sobie - lipiec, gorąco, a tu taki przyjemny, chłodny cienki szlafrok :) Poza tym nie bardzo chcę wydawać bez sensu kaskę na coś na 3 dni do szpitala - no chyba że to już normalny rozmiar, żeby można było używać na co dzień.
 
Ja kupiłam w normalnym rozmiarze, specjalnie bawełniany, bo będę mogła go potem mocniej (w wyższej temperaturze) uprać. Mam też satynowy przepiękny, ale szkoda mi go do szpitala, gdzie jest pełno bakterii, jeszcze po porodzie:no: Zawsze jak wracam ze szpitala to wszystko od razu pakuję do prania, aby pozbyć się szpitalnego syfu.
 
A racja Jagódka... całkiem o tym zapomniałam. Ja to też wszystko pakuję na co najmniej 60 stopni i trzy razy piorę. Klapki, takie stare miałam japonki za jakieś 10 zł to w ogóle po ostatnim pobycie w szpitalu wywaliłam.

My się tak przejmujemy szlafrokiem, koszulką itp, a i tak każda po porodzie blada, zmęczona, ledwo chodzi, ja to w ogóle chyba będę się wcześniej wypisywać jak wszystko będzie dobrze, bo w szpitalu to depresji można dostać :)
 
Emily Emu piękny ten komplecik, ja też chcę coś takiego kupić dla mojej malutkiej i najlepiej też za 10zł:-)
Co do wyglądu po porodzie to ostatnio oglądałam zdjęcia jak urodziłam Olę i masakra nawet ona zapytała czemu tak tu wyglądam:-D
Tym razem chyba wezmę ze sobą jakieś kosmetyki:-)
 
byłam w H&M.
na witrynie jak byk napisali coś o promocji do 10 ZŁ. takich komplecików było całe mnóstwo i wszystkie w cenie regularnej. naprawdę miałaś fuksa Emily ;)

zaszłam też do rossmanna i kupiłam podkład bourjois za połowę ceny. myślałam, że wszystko będzie przebrane, ale półki były pełne. pewnie w weekend zacznie się szał. widziałam reklamę w TV i z tego co zdążyłam zauważyć, w kolejnym tygodniu będzie promocja na tusze, kredki i lainery, a za 2 tygodnie na cienie i lakiery do paznokci.
 
reklama
Do góry