reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

reklama
dobra, poddaję się w poszukiwaniach. Niech któraś da linka jaki szlafrok bierzecie do szpitala. Bo posiadam gruby polarowy i cieniutki atłasowy i żaden z nich nie nadaje się do szpitala :sorry2:
 
dobra, poddaję się w poszukiwaniach. Niech któraś da linka jaki szlafrok bierzecie do szpitala. Bo posiadam gruby polarowy i cieniutki atłasowy i żaden z nich nie nadaje się do szpitala :sorry2:

ja mam bardzo podobny do tego
BAWEŁNIANY SZLAFROK KOPERTOWY PODOMKA kropka_a4m M (4158425200) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Emily - ja widziałam te kompleciki bez promocji, ale już nie pamiętam w jakiej cenie :( masz tam może na matce cenę przed obniżką? jestem bardzo ciekawa. za dyszkę to naprawdę super zakup :tak:
 
no elefit jak wyskoczymy w takim seksownym atłasiku to zrobimy furorę na oddziale ;-)

Emyly ekstra ten zestawik!!!

Makota a jaki rozmiar kupowałaś?
 
ja wlasnei dzis zazdwonilam do cioci ktora szyje szlafroki zeby mi cos ciekawego znalazla,bawelniany krotki,jutro mam odebrac i sobei wybrac.mam nadzieje ze mi cos spasuje.kupuje normalny rozmiar zebym potem mogla go uzywac:)


dziewczyny zcy jest jakas lista co do szptala dla siebei /dziecka itp zeby sobie wydrukowac czy cale watki pzrejrzec i samemu liste robic?
 
Sokoja - nosze M ale kupilam L. Wiekszy mi nie przeszkadza. Wygodniejszy jest
Agula - jest takie cos, ale teraz siedze na telefonie. Chyba wpisywalam w google: wyprawka dla niemowlaka i wyskakiwal jakis sklep, ktory ma na stronie w pdf 2 listy
 
reklama
Do góry