reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

reklama
DSC_0921.jpgDSC_0920.jpg
Zdjęcie koszuli do porodu i zbliżenie na wzorek.
 

Załączniki

  • DSC_0921.jpg
    DSC_0921.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 55
  • DSC_0920.jpg
    DSC_0920.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 64
Ja tez nie mam koszuli do porodu ;( a niestety torbe do szpitala bede pakowac dopiero po bozym ciele jak w gory pojade :/ tak mam ciuszki dla malego.a tu w domu tylko swoje rzeczy jak podklady na lozko i do majtek i majty i takie nakladki na kibela :/
 
Do porodu najlepiej nie za długa, żeby się w materiał nie zaplątać w trakcie akcji :) No i jak dziewczny pisaly, z dekoltem bądź guzikami, zeby mogli dziecko wsunąć na gołe ciało do kangurowania. Najlepiej to jakąś tanią na allegro wyczaić albo w secondhandzie, np takie:
KOSZULKA NOCNA piżamka halka KOSZULA rękawek L (4176438446) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ja tam wyboru za bardzo nie mam bo w szpitalu, w którym chcę rodzić nie dają koszul, właściwie nic nie dają, ale dobra porodówka tam jest, poza tym chcę rodzić z położną, która przyjmowała poród mojego pierwszego, więc muszę mieć swoją. Zostawiłam po poprzednim porodzie, wyprałam ze 3 razy w 60stopniach, a teraz to już do smieci pójdzie bo do niczego innego się nie nadaje jak do porodu, a więcej nie planuję :)

Makota, ja podobnie jak Venus tylko gotowałam jakieś 3 minuty, potem już tylko przelewałam wrzątkiem.
 
Temat koszul mnie zafrapował dosyć poważnie ;-) I tak sobie skojarzyłam, że szwagierka jak dawała mi po swojej córce ubranka i inne rzeczy to wcisnęła mi jakieś koszule. Wyszperałam na strychu, poprzymierzałam i chyba to jest dobry fason! martittka wklejała linka właśnie do takiej koszuli. Zastanawiam się teraz jakie przeróbki zrobić, żeby szybciej się otwierała, bo liczba tych guziczków jest przerażająca :-) Ale bardzo fajny materiał, fason może nie jakiś najciekawszy ale tak jak pisałyśmy estetyka zdecydowanie spada na drugi plan. Chociaż jak tak na nią patrzę, to nawet ładna jest z tymi żyrafkami :-D A jak widać na aukcji cena specjalnie wysoka nie jest jak za koszulkę na jeden raz.

P1260986.jpgP1260985.jpg

A do szpitala zabiorę jeszcze drugą taką samą (tylko różową) i w innym fasonie fioletową, w której powinnam się już poczuć bardziej jak kobieta bo ma ładne wcięcie ;-) I coś mi się wydaje, że przydałaby się jeszcze jedna albo nawet dwie... Żeby M. prania nie musiał robić.
 

Załączniki

  • P1260986.jpg
    P1260986.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 58
  • P1260985.jpg
    P1260985.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 57
Wcięcie po porodzie?!:szok: zapomnij:-D Ja mam jedną do porodu i trzy do karmienia - mam jeszcze awaryjną w domu, rozpinaną, ale materiał do bani i płynęłam w niej, więc w razie czego zostawię A. w widocznym miejscu
 
Pochwale sie zdobycza z h&m :) ImageUploadedByForum BabyBoom1398259438.391788.jpg taki zestaw 5 czesciowy za dyszke ;) mam tez koszulke supermana za dyche i dwupak spodni za 10 tez :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1398259438.391788.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1398259438.391788.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Wcięcie po porodzie?!:szok: zapomnij:-D Ja mam jedną do porodu i trzy do karmienia - mam jeszcze awaryjną w domu, rozpinaną, ale materiał do bani i płynęłam w niej, więc w razie czego zostawię A. w widocznym miejscu

Jagódko - wcięcie w koszuli do karmienia nie koniecznie znaczy to samo co w sukience wieczorowej :-D wrzucałam kiedyś zdjęcie, taka fioletowa, odcinana i przez to wygląda całkiem hmm ładnie :-) Pamiętam, że znałaś tą firmę i chyba miałaś taką koszulę. Do karmienia w domu mam więcej ale one raczej nie nadają się do paradowania po szpitalu.


Fajowski ten komplecik, aż podjadę dzisiaj do sklepu zerknąć.
 
Do góry