reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

ImageUploadedByForum BabyBoom1393859343.727945.jpg
Wpadlam w szal zakupow... Nie wiedzialam ze kupowanie dziecku ubranek, gadzetow itd. sprawia tyle radosci. Poszlam dzis na zakupy z mysla ze kupie sobie jakas marynarke na wiosenne dni bo juz o 20 stopniach w drugiej polowie marca slyszalam... Ale nie kupilam... Za to dla Leona mam czaderski rockowy zestaw <3
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1393859343.727945.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1393859343.727945.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 117
reklama
Zobacz załącznik 613432
Wpadlam w szal zakupow... Nie wiedzialam ze kupowanie dziecku ubranek, gadzetow itd. sprawia tyle radosci. Poszlam dzis na zakupy z mysla ze kupie sobie jakas marynarke na wiosenne dni bo juz o 20 stopniach w drugiej polowie marca slyszalam... Ale nie kupilam... Za to dla Leona mam czaderski rockowy zestaw <3
Zestaw super:)
 
Emily - czadowy zestaw :-D Ja bardziej lubię dla dzieciaków rzeczy kupować niż dla siebie :-D
Jagódka - mi się bardzo bodziak podoba :tak:
Sokoja - ja też nie mam części rzeczy, ale wiem komu oddałam :-p
 
Ale śliczne rzeczy!
Też chciałabym coś pokupować, ale jak coś niosę do kasy nachodzą mnie wątpliwości czy oby już takiego nie mam :rofl2::-):rofl2:
Muszę w końcu policzyć i obejrzeć co mam :tak:
 
Emily extra:tak: - jak Mati przeszedł już na niekapka to znalazłam taką butelkę, ale takich zestawów to nie widziałam. Może też takie coś znajdę :-)
 
Zobacz załącznik 613432
Wpadlam w szal zakupow... Nie wiedzialam ze kupowanie dziecku ubranek, gadzetow itd. sprawia tyle radosci. Poszlam dzis na zakupy z mysla ze kupie sobie jakas marynarke na wiosenne dni bo juz o 20 stopniach w drugiej polowie marca slyszalam... Ale nie kupilam... Za to dla Leona mam czaderski rockowy zestaw <3

Ale super. Gdzie kupiłaś taki zestawik? Jest mega słodki, chciałam kupić coś podobnego dla swojego dziecka ale u mnie w mieście bardzo trudno dostać takie dodatki. Może gdzieś w internecie dostane? Mi też kupowanie ciuszków sprawia ogromną radość :)
 
Ale super. Gdzie kupiłaś taki zestawik? Jest mega słodki, chciałam kupić coś podobnego dla swojego dziecka ale u mnie w mieście bardzo trudno dostać takie dodatki. Może gdzieś w internecie dostane? Mi też kupowanie ciuszków sprawia ogromną radość :)

W tk maxx. Na allegro jest jeden zestaw wystawiony do licytacji. Teraz jest za 50 zl a do konca jeden dzien :) sa jeszcze butelki, smoczki i inne gadzety na osobnych aukcjach
 
reklama
Pierwsze zakupy :-D nie wiedziałam, że kupowanie małej sprawi mi tyle radości :-D
WP_20140305_002.jpgWP_20140305_003.jpgWP_20140305_004.jpg
 

Załączniki

  • WP_20140305_002.jpg
    WP_20140305_002.jpg
    69,7 KB · Wyświetleń: 64
  • WP_20140305_003.jpg
    WP_20140305_003.jpg
    69,5 KB · Wyświetleń: 63
  • WP_20140305_004.jpg
    WP_20140305_004.jpg
    62,5 KB · Wyświetleń: 63
Do góry