reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

ka.wo - widziałam podobne kurtki zimowe jak się sezon zaczynał, bardzo mi się podobały ale koszt 250zł przekraczał moje plany budżetowe i zrezygnowałam. Ja chyba dam sobie spokój z bieganiem po sklepach i na necie poszukam, bo już nie mam nerwów do przymierzania ubrań.

limonka8721 - fajnie, że ci się zakup udał :) To już teraz będziesz musiała się powstrzymywać na zakupach, żeby za dużo ciuszków nie nagromadzić :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja kupiłam dziś rajstopy ciążowe na allegro. Bo mnie już wpienia chodzenie w spodniach a w "normalnych" wytrzymać się już nie da - wcinają się w brzuszek.
Mam w planie kupić jeszcze z 2 spódniczki i spokój z ciuszkami ciążowymi.

A dla dzidziusia kupię bodziaczki z krótkim rękawkiem bo co prawda mam ciuszki po córce, ale ona styczniowa jest. A teraz będzie wakacyjna dziewczynka.
 
Kupiłam Niuniowi taki komplecik za 14zł z przesyłką:-D
DSC_0756.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0756.jpg
    DSC_0756.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 57
jagódka super ten komplecik, dla Adasia będzie jak znalazł :tak: no i ta cena okazyjna :tak:

no to ja też się pochwalę, oto mój pierwszy zakup dla Małej, jak wracałam od Gina po połówkowym to poszłam do ciucha oblukać czy są jakieś spodnie ciążowe (te co widziałam w sklepie to 160zł i wcale jakoś mnie nie powaliły na kolana :confused2:) spodni nie znalazłam ale za to wyhaczyłam takie ciuszki no i nie mogłam się oprzeć :-D
stan idealny, tylko uprać, wyprasować i gotowe. Oczywiście było więcej takich ślicznych, wcale niezniszczonych ciuszków ale musiałam się hamować co by nie przytargać do domu całej reklamówki. :-D za te dwa bodziaki zapłaciłam, uwaga, uwaga AŻ 5,40 zł :cool2:

ciuszki.jpg
 

Załączniki

  • ciuszki.jpg
    ciuszki.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 76
jagódka super ten komplecik, dla Adasia będzie jak znalazł :tak: no i ta cena okazyjna :tak:

no to ja też się pochwalę, oto mój pierwszy zakup dla Małej, jak wracałam od Gina po połówkowym to poszłam do ciucha oblukać czy są jakieś spodnie ciążowe (te co widziałam w sklepie to 160zł i wcale jakoś mnie nie powaliły na kolana :confused2:) spodni nie znalazłam ale za to wyhaczyłam takie ciuszki no i nie mogłam się oprzeć :-D
stan idealny, tylko uprać, wyprasować i gotowe. Oczywiście było więcej takich ślicznych, wcale niezniszczonych ciuszków ale musiałam się hamować co by nie przytargać do domu całej reklamówki. :-D za te dwa bodziaki zapłaciłam, uwaga, uwaga AŻ 5,40 zł :cool2:

Zobacz załącznik 612772

Tez uwielbiam wejsc na ciuszki ;) dla Leosia mam pare nowych rzeczy ze sklepu ale i takich z second handu :) ImageUploadedByForum BabyBoom1393512448.845830.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1393512448.845830.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1393512448.845830.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 60
Minisia - poszlalas...

W ogole fajnie, ze powoli robicie zakupy :)

Jak wyjde ze szpitala kupie fotelik maxi cosi carbio ,bo wyhaczylam w dobrej cenie. Jak to jest z tymi adapterami? Kupie adapter i wepne fotelik do wozka czy niekoniecznie?
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1393601091.648990.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1393601091.648990.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 56
Słodkie te Wasze zakupy :D Rozczulają mnie Wasze zakupy :D
Mi kocyk będzie robiła znajoma na szydełku :D
Makota co do fotelika to nie masz instrukcji do wózka? Tam powinna być informacja odnośnie czy wszystkie modele pasują.
My jeżeli nie pożyczymy od znajomych fotelika Graco to poewnie kupimy Safety first. Jest to brat bliźniak maxi cosi city a różni się ceną.
 
reklama
Do góry