reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

reklama
IMO Trochę nie opłaca się kupować kurtki za 150zł na 2 miesiące.. Po ciąży już jej nie założysz..
 
Fajna kurtka. I krój tez fajny - mysle ze po ciąży spokojnie bedziesz mogła w niej chodzić. Ja sobie kupiłam taka zimową, z futerkiem w srodku. Kupiłam ją nie w dziale ciążowym i co najśmieszniejsze wzięłam rozmiar XS i jeszcze mam miejsce na brzuch :) planuje w niej chodzić rowniez w przyszła zimę, tym razem tylko bede bardziej ściągać sznureczki.
 
Jagódka - ta kurtka to spokojnie nadaje się do chodzenia po ciąży, wystarczy troczki bardziej zebrać, ja w zeszłym roku takiej szukałam dla siebie bez brzuszka i nic ciekawego nie było
 
Jagódka - ta kurtka to spokojnie nadaje się do chodzenia po ciąży, wystarczy troczki bardziej zebrać, ja w zeszłym roku takiej szukałam dla siebie bez brzuszka i nic ciekawego nie było

Podobaja mi sie takie kurtki :) mierzylam rok temu bardzo podobna w orsayu. W koncu nie kupilam, bo kosztowala 250 zl :o 150 bym dala... Zamowilas w necie?
 
Nie wiem czy można z h&m w necie kupować w Pl, byłam w sklepie stacjonarnym, mam blisko, a kurtkę dobrze jednak zmierzyć.
Ja nie za bardzo lubię ciuchy dla siebie w necie kupować, kiedyś się zraziłam co do rozmiaru i tak mi zostało ;-)
 
No nie wiem. H&M te ciuchy ciążowe ma jednak typowo ciążowe, ja wolę rzeczy bliżej ciała (przez to teraz nie mam kurtki:-p), nie lubię sobie dodawać kg i tak miss nie jestem:-D Także wbijam się w sweter, zakładam swoją malinową skórę, której nie mogę zapiąć i jadę na podbój SH:-p Mam nadzieję, że jednak coś znajdę..:sorry2:
 
To owocnych łowów Jagódko :tak: Ja tam się nie przejmuję nie byciem miss i worek też założę, a kto mi zabroni :-p:-D a takich bardzo dopasowanych rzeczy mam bardzo mało, w sumie to najbardziej lubię dopasowane spodnie -rurki, a najlepiej jegginsy i w ciąży też w takich chodzę, tyle, że dla ciężarówek, bo mnie moje już za bardzo piły :-p
 
reklama
Ka.wo kurtka super. Ja będę podobnej szukała ale po ciąży, tyle że przeciwdeszczowej- kiedyś mieli w Tchibo. Teraz mam górską przeciwdeszczową, brzuchol wejdzie jak nic bo jest ona workowata :p Ja obecnie mieszczę się w kurtkę zimową, może dlatego że ma w pasie gumę i trochę inny krój.
 
Do góry