reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

Zależy mi na wyglàdzie, ale przedewszystkim zależy mi na bespiecxeństwie, testach, i wygodzie dziecka. Te co tu sprawdzałam wozki 3w1, to mają wszystkie testy. :)
Wiem, że każdy chce taki aby był z testami i bezpieczny ;) dlatego nie wyklucam sie i nie podważać czyjejś opini. :) ja tez sie zastanawiałam nad fotelikami z firmy maxi cosi, bo ostatnio tez na nie patrzyliśmy z tym adapterem do auta. Do końca kwietnia mamy czas na podjęcie decyzji. :) bo będziemy kupować na początku maja. :) a Wasze opinie są ważne dla mnie rownież, bo czesto o niektórych rzeczach sie nie mysli a warto zwrócić na to uwagę. ;)
 
reklama
minisia, emily - piękne zakupy :)
Ja też wczoraj poszalałam i kilka ciuszków zakupiłam. Jak znajdę chwilke to fotke cyknę
 
fajne zakupy dziewczyny!
ja dopiero dzis kupiłam pierwszą rzecz dla Młodego, zestaw ogrodniczki z bluzą z miekkiego materiału i skarpecioszki. dosyć drogie ogrodniczki, ale nie będę dużo ciuchow kupować, bo juz od siostry dostałam dwa kartony.. mamy ugadane że nie rozdajemy tylko w rodzinie zostanie :) miedzy siostrami :) a chyba u nas będzie teraz okres rozrodczy :) kupie więc kilka ładniejszych ciuszków aby miał coś an wyjścia :)
 
Kupowalam kocyk w TK Maxx :) byly sliczne rozowe dla dziewczynki rowniez. Patrzylam na necie czy da sie kupic i za jaka cene, ale znalazlam tylko na ebayu, a na allegro sa z tej firmy "otulaczki" ktore tez widzialam w sklepie i chyba sie skusze, bo mega milusi material :) firma nazywa sie Blankets & beyond.
 
To dzieki za uwage, ze foteliki bywaja ciezkie... Myslalam, ze to taki lekki kosz ;)
Rozwazalam zakup fotelika w zestawie 3 w 1, ale wozki 2 w 1 tez sa spoko i cenowo i wagowo. Jak trafilam ten fotelik to kupie fotelik, a pozniej kupie wozek. Pewnie i tak nie bede wozila dziecka w foteliku
 
Blue, sprawdź tylko czy te testy to testy homologacyjne czy bezpieczeństwa, bo to co innego... foteliki sprzedawane w sklepach powinny mieć testy homologacyjne, ale niekoniecznie muszą mieć te zderzeniowe. a do samochodu to nie adapter tylko baza z isofixem lub typu familyfix, czyli taka z nogą przykręcaną do podłogi :)
 
I tu sie w Twoją stronę Małgorzatka kłaniam :* :)
No a ja z tego wszystkiego zamiast baza napisac, to napisałam adapter :o :)
I dzieki za rady, wszystko posprawdzam. ;*
 
spoko, trochę się szkoliłam w temacie, szkoda tylko że trochę za późno... pierwszy fotelik wiem, że nie pasował do mojego ówczesnego samochodu, ale wiem to dopiero teraz, a tak to przez cały czas się zastanawiałam, o co chodzi. drugi to był problem, bo kupowaliśmy w listopadzie, a wiedzieliśmy, że najpóźniej w czerwcu zmienimy samochód i ciężko było coś znaleźć, zwłaszcza, że moja corsinka isofixa nie miała i tylko taki na pasy wchodził w grę. na szczęście idealnie pasuje do nowego auta, bo w corsie trochę latał na boki. minusem jest to, że pan mnie namówił na 9-36... ale w swojej kategorii wagowej przoduje w testach, tak na pocieszenie. myślałam nawet żeby go sprzedać i kupić 9-18, ale odpuściłam, bo pewnie wzięłabym taki sam, tylko ten z węższej kategorii wagowej, a Ola już ma prawie 14kg i jest wysoka jak na swój wiek, więc kto wie, czy za rok znów nie trzeba by było kupować nowego... więc czekam, jak trochę jeszcze podrośnie, kupimy jej pewnie nowy ten z III grupy wagowej. a ten póki co ma nawet jeszcze ponad półtorej roku gwarancji, że jak będzie kolizja, to mi go sprawdzą i ewentualnie wymienią na nowy. dla małego bobaska kupujemy z bazą i adaptery do wózka, chyba że to będzie cybex, to adaptery mam
 
reklama
Blue każdy zwraca uwagę na cosik innego. Ogólnie uważa się, że foteliki z zestawów są mniej bezpiecznie i nie mają testów. Ja miałam chicco od znajomych, które też cieńko wypada a moje dziecko jest całe i było bezpieczne. Także kto co woli.
a miałaś jakiś wypadek samochodowy?

My mamy maxi cosi cabrio fix, dostaliśmy od siostry mojego A, muszę tylko nową tapicerkę kupić, bo ta jest sprana.
 
Ostatnia edycja:
Do góry