reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

reklama
Ciekawe czy zostalam oszukana czy trafilam na mega okazje :p wczoraj na allegro wylicytowalam lozeczko graco prestige za 400 zl plus przesylka 50 :D noweczka podobno z metkami ImageUploadedByForum BabyBoom1395126821.633760.jpg o tym ze jest z metkami in ze nikt tam w nim jeszcze nie spal dowiedzialam sie jak juz wygralam aukcje gdyz wczesniej nie moglam uzyskac zadnej odp od uzytkownika... Jednak zaryzykowalam i zalicytowalam. I chyba zrobilam dobry interes bo zaoszczedzilam jakos z 250 zl (doliczajac ta przesylke nawet) :)

Z wiekszych wydatkow zostaje mi jeszcze wozek x-lander x-move i fotelik maxi cosi...:/ zastanawiam sie mocno nad baza 2waypearl... Jakas nowosc ale podobno zapewnia mega bezpieczenstwo niz sam fotelik zapiety pasami. Wczoraj bylam na warsztatach Mamo To Ja i dowiedzialam sie ciekawych rzeczy... Gdyby nie to to pewnie zle zapinalabym fotelik i dziecko.

Stwierdzam iz musze napasc na bank przed porodem :D ktoras sie tez pisze?!
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1395126821.633760.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1395126821.633760.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 65
Ciekawe czy zostalam oszukana czy trafilam na mega okazje :p wczoraj na allegro wylicytowalam lozeczko graco prestige za 400 zl plus przesylka 50 :D noweczka podobno z metkami Zobacz załącznik 615512 o tym ze jest z metkami in ze nikt tam w nim jeszcze nie spal dowiedzialam sie jak juz wygralam aukcje gdyz wczesniej nie moglam uzyskac zadnej odp od uzytkownika... Jednak zaryzykowalam i zalicytowalam. I chyba zrobilam dobry interes bo zaoszczedzilam jakos z 250 zl (doliczajac ta przesylke nawet) :)

Z wiekszych wydatkow zostaje mi jeszcze wozek x-lander x-move i fotelik maxi cosi...:/ zastanawiam sie mocno nad baza 2waypearl... Jakas nowosc ale podobno zapewnia mega bezpieczenstwo niz sam fotelik zapiety pasami. Wczoraj bylam na warsztatach Mamo To Ja i dowiedzialam sie ciekawych rzeczy... Gdyby nie to to pewnie zle zapinalabym fotelik i dziecko.

Stwierdzam iz musze napasc na bank przed porodem :D ktoras sie tez pisze?!


ja też kupuję x mova i fotelik maxi cosi chyba city?znalazłaś coś ciekawego w necie?konkurencyjnego cenowo?jaki kolorek?

łożeczko super,trzymam kciuki za dostawę:)
 
ja się przez jakiś czas zastanawiałam, co by sprzedać xa i kupić xmove, bo kusił przekładaną spacerówką, ale zostaję przy swoim, sprawdził mi się w każdych warunkach, przed końcem gwarancji oddałam do serwisu, żeby mi naprawili wszystkie pierdołki i ewentualnie tylko nową tapicerkę do spacerówki dokupię, gondolę mam w super stanie, bo Ola jeździła w niej zaledwie ze 4 miesiące, a potem były upały i bunt... fotelik chcę z bazą, pewnie będzie to cybex aton2, chociaż kusi mnie aton3, ale cenowo masakrycznie... jutro jadę do superpharm po pampki i tusz w promocji, obok mam smyka megastore, wskoczę i pooglądam foteliki, jest ich tam mnóstwo (kupować raczej będę dopiero jak do teściów pojedziemy, bo tam jest sklep, gdzie mamy zniżkę jeszcze z czasów kupna wózka i fotelika dla Oli)
 
ja też kupuję x mova i fotelik maxi cosi chyba city?znalazłaś coś ciekawego w necie?konkurencyjnego cenowo?jaki kolorek?

łożeczko super,trzymam kciuki za dostawę:)

X-move kupuje kolor terra ten z futerkiem odsuwanym :) i najtaniej znalazlam 2358 zl zestaw gondola plus spacerowka w zestawie ze spiworkiem. Mam u siebie w kielcach hurtownie gdzie sprzedaja x-landery i pan powiedzial zebym znalazla najtansza oferte w internecie a on da mi jeszcze nizsza cene :) i bede miala przynajmniej z autoryzowanego sklepu wiec w razie jakiejs usterki przyjezdzaja po wozek i w ciagu chyba dwoch czy trzech dni naprawiaja albo wymieniaja na nowy :) to sa plusy kupowania stacjonarnie. Z fotelikiem to samo... Mam znalesc najtaniej i pan dostosuje cene w hurtowni :) ale tu mam maly dylemat. Mialam kupowac cabrio fixa ale po wczorajszej prezentacji widze w nim duzo minusow. Pebble ma fajne pasy ktore "same" wyslakuja jak sie odpina wiec mozna to zrobic jedna reka, otulaczki na pasy siedza na ramionach a w cabriofix lataja po calych pasach i chronia brzuszek np a nie ramiona :p daszek jest chowany za fajna silikonowa oslonka (latwiej wyjmowany, mozna jedna reka), ta taka poduszeczka przy glowce praktyczniejsza. Wystarcza dla wiekszego dziecka. I pasy sa regulowane jak tylko chcemy, ruchome, cabrio fix ma tylko dwa stopnie regulacji. Kolor jeszcze nie wiem ale chyba wezme zwykly czarny ;) bede patrzec na uniwersalnosc. Podobaja mi sie jasne ale potem bedzie caly w marchewce pewnie ;P
 
A ja w kwestii wózka mam jedną wątpliwość i liczę na radę doświadczonych mam :-) Nasze dzieci gdzieś dopiero grudzień/styczeń będą siadać, będą już spore + do tego gruby zimowy kombinezon więc połowa gondoli dostępnych na rynku tego nie pomieści. Woziłyście niesiedzące jeszcze dzieci w spacerówkach? Pytam bo moja koleżanka miała właśnie taki problem ze swoją córą, że mała już wyrosła z gondoli a nie siedziała sama.

Aaaa i tak przy okazji czy ktoś może mi doradzić udany prezent dla 3-letniej chrześnicy? Czy maty wodne do rysowania się sprawdzają?
 
malgorzata- ja mialam przy Jasiu xa i byłam zachwycona,potem kupilam Zuzi,nowszy model i inny kolor i wiem że wózki są super.x móve kusi mnie strasznie ta przekladana spacerówką i nowością:)

ja na początku też chciałam z bazą,samochód mam dostosowany ale jednak kupie ten pierwszy fotelik bez bazy być moze nastepny z bazą,głownie przez cenę.

widziałam i prowadziłam ten z futerkiem:-p:-p:-p:-p:-p pierwszy raz taki wózeczek widziałam kolorystycznie.My skłaniamy się ku pomarańczowemu lub fioletowemu jeśli potwierdzi się że czekamy na dziewczynkę;-) Niestety w sklepie w Białym spacerówka z gondolą o 2400 i 450 fotelik,w internecie cały zestaw(z fotelikiem maxi cosi) znalazłam za niecałe 2000 wiec jest różnica,tymbardziej że za 2 lata sprzedam pewnie za połowe ceny.

Hobbit u mnie Krzys i Jaś są z lipca i 6 miesięczne jeździły na pól siedząco w śpiworku,sami sie podciągali by widzieć,mało ktore leży na płasko w tym wieku chyba że spi:)

Moja Zuza uwielbia drewniane klocki,puzzle i wszystko co można łączyć,budować i rozwalać potem:) Dużo maluje,uwielbia swój stoliczek edukacyjny do malowania.Zabawki wodne całkowicie sie nam nie sprawdzają.
 
Ostatnia edycja:
moje dziecie też na pół-leżąco jeździło. Myślę że półroczne dziecko możesz do spacerówki przesiąść tylko koniecznie z rozkładaniem na płasko. Takie dziecko lubi usnąć na spacerze. Mojemu wystarczało 5 minut i spał :sorry:
 
reklama
A ja w kwestii wózka mam jedną wątpliwość i liczę na radę doświadczonych mam :-) Nasze dzieci gdzieś dopiero grudzień/styczeń będą siadać, będą już spore + do tego gruby zimowy kombinezon więc połowa gondoli dostępnych na rynku tego nie pomieści. Woziłyście niesiedzące jeszcze dzieci w spacerówkach? Pytam bo moja koleżanka miała właśnie taki problem ze swoją córą, że mała już wyrosła z gondoli a nie siedziała sama.

Aaaa i tak przy okazji czy ktoś może mi doradzić udany prezent dla 3-letniej chrześnicy? Czy maty wodne do rysowania się sprawdzają?
Moja wyrosła z gondoli jak miała 4 miesiące, mała gondola szybko rosnące dziecko hehe, akurat koniec lutego był i mało spacerów z powodu sporego mrozu, ale jak już to woziłam ją w spacerówce rozłożone oparcie na płasko, przodem do kierującego i śpiworek żeby pod budką nie podwiewało. Jak miała 6 miesięcy i 2 tygodnie sama siadała, nie było mowy o pozycji półleżącej - no chyba, że spała to musiała mieć płasko bo spała na brzuchu tylko.



Co do prezentu dużo zależy od zainteresowań dziecka i budżetu. Jak dla chrześnicy to polecam klocki clics.
CLICS 400 RollerBox Glitter Klocki przedszkolaka 4 (4057308315) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ten zestaw jest super, tylko poszukaj lepszej ceny - ja mam ustawione sortowanie od najwyższej.
Moja córka buduje z nich wszystko, prawie codziennie są w użyciu. Raz są zbroją żołnierską, czasami sukienką, meblami dla lalek, wczoraj zostały stołem weterynaryjnym.
 
Ostatnia edycja:
Do góry