reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

A ja w kwestii wózka mam jedną wątpliwość i liczę na radę doświadczonych mam :-) Nasze dzieci gdzieś dopiero grudzień/styczeń będą siadać, będą już spore + do tego gruby zimowy kombinezon więc połowa gondoli dostępnych na rynku tego nie pomieści. Woziłyście niesiedzące jeszcze dzieci w spacerówkach? Pytam bo moja koleżanka miała właśnie taki problem ze swoją córą, że mała już wyrosła z gondoli a nie siedziała sama.

Aaaa i tak przy okazji czy ktoś może mi doradzić udany prezent dla 3-letniej chrześnicy? Czy maty wodne do rysowania się sprawdzają?

Klaudia urodziła się końcem sierpnia, do konca marca jeżdizła w gondoli - ja szukałam wózka z dużą gondolką i taki właśnie kupiłam. Potem - jeszcze nie siadającą, ale siedzącą woziłam w spacerówce, ale z odpowiednio ustawionym oparciem - mam rozkładaną całkiem na płasko.

3-latnia dziewczynka.. Jak dla mnie prezentem zawsze na miejscu są książeczki, puzzle i klocki, tego nigdy za wiele. Fajne zestawy klocków są z hellko kitty - kompatybilne z lego duplo, dziewczęce kolory i fajne kształty klocków - np parasolka lub krzesełka, my mamy kilka tych z HK i Klaudia dalej się nimi bawi.
 
reklama
moja jak miała trochę ponad 4 miesiące robiła bunt w gondoli i przesiadła się do spacerówki, mam rozkładaną na płasko i z regulacją płynną, więc lekko jej podnosiłam pod pleckami, żeby tak niezupełnie na półsiedząco, ale i nie na leżąco i problem buntów minął :) nie podobaja mi się natomiast gondole z tą opcją podpórki pod pleckami, bo moim zdaniem, jeśli dziecko jeździ na półsiedząco, to musi być przypięte pasami, a w gondoli pasów nie ma (widziałam też mamy wożące siedzące dzieci w gondolach, dla mnie skrajna nieodpowiedzialność)
 
Mati z sierpnia i do lutego jeździł w gondoli - jest dość duża.

Kopacz my teraz używamy Ziajki i chyba dla dzidziusia też spróbuję, bo jestem bardzo z tego płynu zadowolona :tak:

Zrobiliśmy dziś małe zakupy - brakuje nam już tylko materaca, rożka, kosmetyków i to chyba wszystko :-)
 
wózek.jpg

Oto i ten wózek. Ma taki minus, ze jest dosyć ciężki, raczej na leśne czy polne drogi, tam swietnie mi sie sprawdzał ale myślę, ze i w mieście żadnych kłopotów nie będzie sprawiał. Tylko jakby trzebabyło go wciągać na któreś tam piętro to słabo to widzę.. Ma jeszcze taka wkładkę dla noworodków- nosidełko. Wyłożone jest polarkiem ale jak położyć na to jakiś ręczniczek albo pieluszkę flanelową to bedzie ok. Takze szmaragd jeśli byłabyś zainteresowana to pisz śmiało :)
Jeśli nie mieszkasz gdzies na górnym śląsku zeby go odebrać osobiście albo Ci gdzieś podwieźć to chciałabym tylko zwrot za kuriera, myślę, ze ok 30 -40 zł. Ale jak dziewczyny robią zrzutke to i ten koszt odpadnie.
Sorki za takie zdjecie ale w tym momencie nie mam innego :)

edit
znalazłam jeszcze takie zdjęcie na internecie
Hauck / Kinderwagen Hauck Ontario / Kombi-Kinderwagen ALU / Farbe Smoke GS-geprüft - edelight
Детская коляска-трансформер Hauck Ontario Smoke про-во Германия | KidStaff
 

Załączniki

  • wózek.jpg
    wózek.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 85
Ostatnia edycja:
reklama
Makota, trochę wiecej niż pół roku :p moja Ola wysoka i 9 miesięcy jeździła tylko, bo normalnie ponad rok wystarcza. a te z bazą to też sprawdzone, dobre? bo może jakieś beznadziejstwa co przy fotelikach nawet nie leżały...
 
Do góry