reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

reklama
Mi się też wydaje że bez wózka ciężko.

Jagódka o do kąpania to w lecie pewnie też bym kąpała codziennie, dorosły człowiek prysznic jak ma możliwość to się stara parę razy dziennie wziąć w upały, a później się zobaczy :)
 
Ja zakładam ze chciałabym kąpać codziennie. Raz, ze to dla malenstwa ogromna frajda, a dwa ze wyrabia sie rutynę, ktora bardzo pomaga w wychowywaniu dziecka.
No ale zobaczymy jak to w praniu wyjdzie.

Szmaragd, podpinam sie pod to co radzą dziewczyny. Tablica, gumtree - wierze ze do lipca cos znajdziesz.
 
Szmaragd - nic mądrzejszego niż dziewczyny piszą nie wymyślę :zawstydzona/y: ja wprawdzie nie miałam chusty, więc nie wiem, czy da się z nią bez wózka obyć, ale łatwo chyba by nie było :-( Niestety wózek mam jeden, więc pomóc nie mogę, za to będę miała do oddania wanienkę, ale nie wiem czy by ci się przydała. W razie czego pisz na prv :-)

Jagódka - może ja za dużo tej parafiny lałam, ale cała wanna była w parafinie i czyszczenie tego doprowadzało mnie do szału - ja używałam jak N. miała 2 -3 lata, więc sobie darowałam :-) Jak poszłam po Balneum do apteki to mnie cena zwaliła z nóg :rofl2: ale duża butelka starczyła na pół roku, albo lepiej.
Żyłam w przkonaniu, że wszyscy Sudokremu używają :laugh2: na oddziale sudokrem, w sr sudokrem, w przychodni sudokrem, znajome sudokrem, to się nawet nie zastanawiałam nad innym specyfikiem :sorry:Kiedyś N. się dorwała i zdjadła ten sudokrem :eek: potem w kupie białe plamki były :-p dobrze, że się jej nic nie stało :sorry:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zobacz załącznik 615405Zobacz załącznik 615406Zobacz załącznik 615407Zobacz załącznik 615408Zobacz załącznik 615409

Ostatnie zdjecie! Cudowny ciuszek i czapa!
 
ja w upały czasami kąpałam Olę kilka razy dziennie... jak widziałam, że się poci okropnie, szłam ją może nie tyle wykąpać, ile opłukać i schłodzić
 
Też tak myślę że przy większych upałach warto częściej kąpać maleństwo za to w zimie chyba co dwa dni by spokojnie wystarczyło przynajmniej tak ja będę robić.
 
Witam wszystkie mamy obecne i przyszłe.:-)
Jakiś czas temu zapisałam się do grona lipcówek 2014, ale niestety nie starczyło mi zapału aby udzielać się na bieżąco.
Obecnie mogę potwierdzić 23 Tydz i Adasia.Zauważyłam,że to dość popularne imię:-)
W związku z tym muszę przygotować miejsce w szafie na męskie ubranka. Ponieważ wszystko po 2,5 letnie córce gromadziłam dla kolejnego dziecka , jest tego dość dużo.
Niektóre z Was mają starsze dzieci więc może będziecie zainteresowane...
Pozwolę sobie podać linki do aukcji z ubrankami ( na początek 1,5-2 lata)
Zestaw dla dziewczynki, 86-92, WIOSNA-LATO, 41 szt (4064833320) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Zestaw dla dziewczynki, 86-92, WIOSNA-LATO, 45 szt (4065752534) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Pozdrawiam i życzę spokojnego oczekiwania na maluszki
 
My kąpaliśmy codziennie :tak: I teraz też nie zamierzamy z tego rezygnować :tak: Wiem jedno - gąbki na dno wanienki nie kupuję - u nas się nie sprawdziła :no:
 
reklama
A u nas się sprawdziła, nic się z nią nie działo i mam zamiar kupić drugą. Nie używaliśmy jej długo, zawsze była suszona. Bardzo pomagała przy pierwszych kąpielach
 
Do góry