reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

to i ja się pochwalę co ostatnio dostałam od znajomych ❤ Chicco, Waga elektroniczna Baby Precision - Najlepsze dla dzieci
dali, bo już więcej dzieci nie planują, a przy porządkach koleżanka stwierdziła, że leży i zbiera kurz. Wszystko pięknie, ładnie, ale jak zobaczyłam ile taka waga kosztuje to mi szczęka opadła. Chciałam, żeby mi powiedzieli ile za to chcą, bo to jednak drogi sprzęt. Nie chcieli kasy i teraz zastanawiam się co im w podziękowaniu za to kupić, bo nie lubię takich drogich prezentów. Macie jakiś pomysł?

Emyly rogal fajowy!!!
 
reklama
Dokładnie, my też jak coś dostaniemy w spadku to kupujemy coś dla dziecka, po którym to mamy:tak:
 
ja wiekszosc rzeczy po Franku bede oddawac bratowej (ciotecznej zeby nie bylo) :-D bo jest w ciazy i trzymam za nia kciuki, bo to ciaza zagrozona :no: no ale nie ma innej opcji jak urodzic zdrowe malenstwo :-) takze u mnie dlugo rzeczy lezec nie beda bo ma termin na listopad :happy: wiec w sumie od razu bede sie pozbywac rzeczy i nie beda moze zalegac u mnie :tak:gorzej jak bedzie dziewczynka :-D

no i co?skleroza ciazowa...mialam co innego napisac hahaha.my sie wybieramy w przyszlym tyg na wieksze zakupki, znaczy bedziemy kupowac materace, potrzebuje 2, termometr :-) i jakies nozyczki itd :eek: moze uprosze sie ex o sexy koszule nocna :-D
 
Pola czy moglabys do 22 maja wyprobowac legginsy? :-D i byc naszym testerem?bo ja np nie lubie jak legginsy przeswituja strasznie

No jasne ze bym mogła :)

Jeżeli te legginsy są takie same jak w zeszłorocznej promocji dla ciężarnych to nie prześwitują. Tylko dziewczyny uważajcie z rozmiarem, bo duże wypadają - niestety siostra sobie kupiła za trochę za duże i ona jeszcze jako tako wyglądała w nich, ale na mnie już strasznie wiszą.

Ja w poprzedniej ciąży tez kupowałam legginsy w lidlu ale te sa inne. Tez "rajstopowe" i tez kryjące (nie w 100%), ale rozmiary wychodzą duzo mniejsze.

Dziewczyny te spodenki w Lidlu w jakich są kolorach? Dla chłopca mnie interesują.

Ja mam dla synka zielone i niebieskie. Bardzo ładne sa.
 
Rurki to dla mnie jakaś masakra. Zamęczyłabym się.

Muszę kupić łóżko dla Natalki. Wybrałam takie co.mi się bardzo podoba ale jest tylko białe. A my tak szybko mebli nie zrobimy w dziecinnym bo trzeba inne rzeczy zrobić. I tak się bije z myślami. A czas leci... Dla maleństwa muszę pościel kupić.
 
Dzięki Pola.
Odnalazłam gazetkę i rzeczywiście zielone i niebieskie tylko. Skoro mówicie ,że fajne to może trzeba zrobić zapasy większych rozmiarów.?
 
reklama
Ja mam jedne jeansy z hm po Oli jeszcze i dziś zauważyłam, ze już się przecieraja w kroku... No cóż, z Ola byłam większa i się rozciagnely pewnie za mocno...muszę je jakoś podratowac co by te dwa miesiące jeszcze wytrzymały, a drugie mam rurki z happymum i są super, nie rozciagaja się tak jak te z hm, tylko wracają do pierwotnego kształtu po każdy, praniu. I lubię je, pomimo ze rurki. Legginsow nie za bardzo lubię i nie mam do czego zakładać, posiadam dwie tuniki tylko.
 
Do góry