reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

Katka ja mam 14 czerwca wesele brata więc też mam ten problem:) a będę troszkę bardziej zaawansowana, że tak powiem:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katka ja mam 14 czerwca wesele brata więc też mam ten problem:)

Ja też mam 14 wesele :-D No nic będę czaić na allegro może będą w podobnym stylu ale większe to kupię. Drogie nie były. A jednak mi szkoda wydawać kasę na 1 raz. Bo już kolejnej ciąży nie planuję :-p Ta o której mówię to ładna i wygodna, czarne wstawki niby wyszczuplające ma :-D w sam raz dla ciężarówki ;-) Na pewno wiecie o jakie chodzi.
 
K&P a nie myślałaś o podwójnym wózku? Tz dla półtoraroczniaka i niemowlaka?
vibe_eatp_1.jpg
383169_f520.jpg
Możesz kupić używany, pojeździć rok i sprzedać :)
 

Załączniki

  • vibe_eatp_1.jpg
    vibe_eatp_1.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 35
  • 383169_f520.jpg
    383169_f520.jpg
    39,3 KB · Wyświetleń: 38
Ja mam wesele 21 czerwca! :o bede toczaca sie kula :D ciekawe w co ja sie ubiore zeby ladnie wygladac :p

PS. Dostalam od siostry mojego faceta fajny gift :) rogala do karmienia ImageUploadedByForum BabyBoom1399904081.202341.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1399904081.202341.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1399904081.202341.jpg
    49,1 KB · Wyświetleń: 57
Ja właśnie czekam na legginsy z allegro (jedne już mam i są ok) i cienki szlafrok oraz 2 koszulki. Postawiłam na koszulki na ramiączkach, bo to w końcu lato w pełni będzie, a takie śmieszne z misiami i żyrafkami dostałam od znajomych na urodziny (tylko szkoda, że jedna z dwóch różowa :-p).
Też doszłam do wniosku, że wsadzę swoją niemałą pupę w legginsy, staram się tylko tuniki ubierać albo dłuższe bluzki. W jeansach już mi niewygodnie a kupiłam takie fajne, ładne.... i co... pochodziłam 2 miesiące i mnie denerwują ;-)
Kropka znalazłam staniczki w Arkadach. Dla mnie to w sumie nie będzie zbędny wydatek, bo teraz nie miałam już w czym chodzić, a stanik bez fiszbin był dla mnie zbawieniem. Trudno, zrobią mi się oklapuski, ale mój biust to prędzej czy później i tak czeka. I właśnie jutro idę atakować Gattę za bezszwowym, bo one mają tolerancję ;-)

a jakie masz jeansy?ja tez juz w jedne nie wchodze :/
 
Kropka - co do spacerówki parasolki to mogę szczerze polecić ten
Baby Design, Wózek Spacerowy, Travel Purple, 2014 - Baby Design - Świat niemowlaka - Smyk.com
Mam wprawdzie starszy model ale sprawdza się w każdych warunkach, zrobił już z nami sporo kilometrów po górach i nie odpadła nawet śrubka, prowadzi się dobrze. W jakimś innym sklepie bądź na allegro pewnie znajdziesz dużo taniej
Chyba Jagódka kiedyś pisała że też go miała i była zadowolona

Nadal go mam i Adaś też będzie użytkować. Jestem zadowolona:tak: Nawet po plaży dało się jechać, z większym oporem, ale się dało:tak:
 
reklama
Kopacz ja kupiłam sobie rurki w sklepie z odzieżą ciążową w swoim rodzinnym mieście, jakieś no name ;p. Wejść w nie wejdę, ale jak siedzę w nich dłużej, to zaczynają mnie uciskać w brzuch na samiuśkim dole, więc no nie pochodzę.
Doti kosmiczny ten wózek :)
 
Do góry