reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

No to już widzę, że na mnie będzie za długa, jestem niższa, w dodatku potrzebuję M a to pewnie przełoży się na długość też. Nic szukam dalej, ale myślę, że jednak u nich coś wybiorę bo fasony bardzo mi się podobają, a z tego co mówicie to jakościowo też super. :thumbup:
 
reklama
Tusiaczek, poszukaj modelu, który ma dół prosto i obetnij, ja mam niewiele ponad półtora metra wzrostu i obcięłam sobie, fasonu nie straciła, mam taką:
d458b.jpg
 
szukałam wanienki na allegro i trafiłam na taką... OKBABY ONDA LUXY BUBBLES Wanienka kąpielowa SPA (4158809660) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. myślałam, że w tej cenie zapewnia przynajmniej samoczynne mycie dziecka ale niestety nie :-) ale pewnie jak ktoś taką wanienkę kupuje, to skusi się również na niańkę.
I jeszcze ta lista z ich linku najbardziej luksusowych prezentów Most expensive baby buys? 16 luxury gifts - Celebrity mums - BabyExpert

faaajnie, to ja jednak wrócę do szukania plastikowej wanienki z wizerunkiem traktorka (wymysł mojego M.) hehe prawie jak bogaci też mamy swoje dziwactwa :cool2:
 
szukałam wanienki na allegro i trafiłam na taką... OKBABY ONDA LUXY BUBBLES Wanienka kąpielowa SPA (4158809660) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. myślałam, że w tej cenie zapewnia przynajmniej samoczynne mycie dziecka ale niestety nie :-) ale pewnie jak ktoś taką wanienkę kupuje, to skusi się również na niańkę.
I jeszcze ta lista z ich linku najbardziej luksusowych prezentów Most expensive baby buys? 16 luxury gifts - Celebrity mums - BabyExpert

faaajnie, to ja jednak wrócę do szukania plastikowej wanienki z wizerunkiem traktorka (wymysł mojego M.) hehe prawie jak bogaci też mamy swoje dziwactwa :cool2:

OMG!!!
Biorę ją :) :) :)
 
A ja dziś czekam na kuriera z Justinexu, polecałyście tego sprzedawcę.
Najbardziej jestem ciekawa kocyków....
A gorączka przygotowań u mnie na całego.Wyszperałam wczoraj koszule i szlafrok do szpitala, już uprane ,czekają na prasowanie.

Kurczę, to ładnie pojechałaś, wpędzasz mnie w kompleksy :) Ja sobie założyłam że torbę do szpitala szykuję w 32 tyg, czyli mam jeszcze trochę czasu, na początku maja robię zamówienie podkładów, podpasek itp, potem piorę rzeczy i pakuję torbę. Pranie i prasowanie dziecięce zostawiam na połowę maja, niech to będzie w miarę świeże.
Polecam zapakować też jakąś małą torbę na jakiś nagły pobyt w szpitalu (odpukać), ja poprzednio miałam wszystko przygotowane, a jak mnie wzięli na wywoływanie to okazało się że nie mam rzeczy na "normalny" pobyt w szpitalu, tylko na poród... A mój mąż nigdy mi nie potrafi przywieźć tego o co proszę tylko zawsze coś innego ;)


Wczoraj był u mnie kurier z leżaczkiem, który kupiłam.
Jako że nie robię całej wyprawki, postanowiłam zainwestować w bujak, na który wtedy szkoda mi było trochę kasy, a potem żałowałam, więc teraz kupiłam coś takiego:
3 in 1 Rocker Napper w sleeping baby.jpgtiny-love-wielofunkcyjny-lezaczek-bujaczek-lozeczko-3w1-kolor-bialy-m-iext23103140.jpgadjustable-position-napper.jpg

Można go rozłożyć na płasko, mam wtedy kołyskę dla dziecka i może spać sobie w dzień w salonie/kuchni, a ja go będę mieć na oku, dodatkowo ma możliwość ustawienia oparcia i wtedy jest leżaczek dla trochę starszego malucha. Miałam kupić póżniej ale akurat na promocję trafiłam :)
Zamówiłam kolor jasny z zielonymi akcentami, bo akurat taką mam kolorystykę dziecięcych akcesoriów. Mam nadzieję że posłuży na dłużej i że będzie lepszy dla plecków dziecka, bo poprzedni który miałam miał takie oparcie miękkie jakby kubełkowe i miałam opory trzymać małego w nim dłużej, no i nie nadawał się od 1 dnia, a ten tak.
Liczę że się sprawdzi.


Małgorzata dobry wpis, faktycznie o tym nie pomyślałam. Chcę się tak zorganizować, żeby jak najmniej zostawić mężowi do zakupów, ale jakoś zapomniałam o sobie. A właśnie zdałam sobie sprawę z tego, że kupienie mi np tuszu do rzęs może go przerosnąć :p
Lepiej zrobię sobie zapas zawczasu. ;):thumbup:
Dziewczyny kupowałyście na Allegro kocyki? Chodzi mi o takie grubsze, bo cieńsze już mam. Takie sprawdzone, dobrej jakości, no i w jakiejś normalnej cenie. Jak któraś może Proszę o link. :):):):)

Ja kupowałam taki gruby z firmy canpol, kolory trochę rażące, ale z tego co kojarzę to najlepsza cena za gruby ciepły kocyk akrylowy, mam słonika i jestem zadowolona, jak przykrywałam młodego w zimie w gondoli to składałam na 2 albo na 4 i miał super ciepło, tu masz aukcje na allegro, akurat pierwsza lepsza z najniższą ceną:

KOC MIĘKKI KOCYK DLA DZIECI * DWA WZORY * CANPOL (4130559942) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Co do dbania o siebie to racja, chociaż ja przez pierwszy miesiąc to zadowolona byłam jak dałam radę głowę umyć :) Ale fakt, jak człowiek nałoży make-up to od razu lepsze samopoczucie, chociaż do piaskownicy, ale chodzi o to żeby do końca nie zdziadzieć.
 

Załączniki

  • 3 in 1 Rocker Napper w sleeping baby.jpg
    3 in 1 Rocker Napper w sleeping baby.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 89
  • tiny-love-wielofunkcyjny-lezaczek-bujaczek-lozeczko-3w1-kolor-bialy-m-iext23103140.jpg
    tiny-love-wielofunkcyjny-lezaczek-bujaczek-lozeczko-3w1-kolor-bialy-m-iext23103140.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 88
  • adjustable-position-napper.jpg
    adjustable-position-napper.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 99
Ostatnia edycja:
reklama
Kropka, a gdzie natrafiłaś na promocyjną cenę tego leżaczka? Jaki to jest model? Wygląda ciekawie i duży plus, że na płasko można
 
Do góry