reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

Najlatwiej sie zaniedbac, kiedy nie ma koniecznosci wychodzenia "do ludzi". W domu sie nie maluje i nosze dresy. Czasami po bulki do sklepu wychodze w takim samym zestawieniu :baffled: odkad nie chodze do pracy maluje sie tylko wychodzac na miasto, na spacer albo do lekarza. Ciagle nosze te same ubrania i nie mam az takiej potrzeby komponowania super stroju dnia... Przed ciaza przywiazywalam do tego wieksza wage. Faktycznie dobrze sie pilnowac, bo jak sie czlowiek rozleniwi, to i na wyjscie sie nie umaluje...
 
reklama
Ja się czasami zastanawiam, czy mój M. w ogóle wie jak ja wyglądam wychodząc do ludzi. Wychodzę do pracy po nim a wracam wcześniej. Jak przychodzę to odruchowo przebieram się w wygodne ciuszki :-D a rano w piżamce. Hmm... Może dlatego uważa, że mam dużo ubrań skoro, skoro szafa pełna a ja w niczym nie chodzę :cool2:Dobrze, że czasem zdarza nam się gdzieś razem wychodzić.

Ostatnio wspominałam, że zamówiłam w happymum sukienkę. Owszem, śliczna jest ale przysłali mi ją z tym sklepowym zabezpieczeniem :confused: i teraz chyba muszę się pofatygować znowu do ich sklepu, żeby mi to odpięli.
Happy mum - Secret dove dress SALE!
Od 8 mają czynną infolinię, zadzwonię i dopytam.
 
super kiecka! też się nad nią zastanawiałam, z tym, że ja muszę każdą obciąć sporo, więc ta odpadła szybko, niestety....

Tusiaczek, jeśli chodzi o happymum, to trzymają rozmiarówkę, więc spokojnie można zamawiać rozmiar sprzed ciąży. i są rozciągliwe, ja sukienkę kupiłam na Boże Narodzenie i nadal spokojnie brzuszek się mieści, nie czuję się jak w worku i myślę, że po ciąży też założę ją bez problemu
 
Małgorzata dzięki za odpowiedź, nie miałam nic z tej firmy, ale chyba zdecyduje się na sukienkę, bo naprawdę ładnie się prezentują. A z tymi rozmiarówkami ciążowymi, to różnie bywa, poważnie nie wiem czym niektóre firmy się kierują:what:
 
reklama
Sukienka wychodzi lekko nad kolanko przy wzroście 168, tak kobieco bardzo :) Jeżeli chodzi o rozmiar to kupiłam taki jak przed ciążą tj. S.

Ja przed zakupem byłam w sklepie i się dużo naprzymierzałam. Przede wszystkim duży plus mają za przemyślane fasony jeżeli chodzi o ubieranie. Wiadomo, że nam coraz trudniej się ruszać :-) a nawet obcisłe sukienki bardzo łatwo się zakładało. Większość sukienek "rośne" razem z mamusią (albo mają regulowany brzuszek, albo zakładki), więc nie są na konkretny etap ciąży. Materiały też przypadły mi do gustu.
 
Do góry