reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

Nie są drogie ja kupiłam microlife taki co mierzy temp i wody i mleka, temp w pomieszczeniu i dziecka dałam 109zl:-) polecam go

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Moim zdaniem te zblizeniowe nie sa tak dokladne ale napewno rewelacyjna sprawa. Ja mam bo moj mlody czesto byl chory i chcac w nocy sprawdzic czy temperatura spada czy rosnie bez budzenia dziecka to byl rewelacyjny wynalazek. Ja mam taki ze na czolo i do ucha. Ewel dla jednych 109 to malo dla innych duzo. Biorac pod uwage ze zwykly to cena ok 13 zl to 109 jest duzo. Ja za moj dalam 150 ale mi sie bardzo przydal i nadal jest w pelnym uzyciu.
 
Ale na taki termometr to nie dużo bo są też po 250zl :) zależy od firmy są dokładne i takie co przeklamuja jak z cisniomierzami, no ja sobie nie wyobrażam mierzenia temp dziecku zwykłym termometrem tzn niemowlakowi bo wiadomo ze taki 5 latek to już rozumie wiele:)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Najgorzej jak bardzo choruje np grypa zoladkowa leci przez ręce wymiotuje... I mierzyć takim zwykłym nie zawsze się udaje

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Zawsze sie udaje tylko wiadomi w tyleczku a to klopotliwe jest. Kiedys tylko tak sie mierzylo i dawaly kobity rade. Ja tez na poczatku nie mialam i sobie radzilam a dotykowy to najzwyczajniej dla naszej wygody. Ale jesli cos takiego jest to po co sie meczyc jak mozna sobie ulatwic. Ja dzisiaj kolejny odcinek pod tytulem zgaga.
 
Do góry