reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

reklama
Co do ciuchlandow tez nie mam nic przeciwko ubraniom tam nigdy bym nie kupila bielizny,butow i takich bardziej osobistych rzeczy.Tylko ja z tych niemiejacych szukac :baffled: zawsze mama i siostra sie ze mnie smialy,ze po szperaniu ja cuda tam zostawiam...

No i co do wozka u nas zaszla zmiana niestety.Adamexem dalej jesem zachwycona ale odpada,potrzebuje wozek z hamulcem recznym.Dojscie do domu mam dosc strome i jesienia zima moze byc problem a niestety wczesniej jakos o tym nie myslalam dopiero ostatnio mnie "oswiecilo" Teraz biore sie za szukanie wozkow z hamulcami jak macie cos godnego polecenia to poprosze :-) W ostatecznosci kupie 3 kolowke ale mam nadzieje na znalezienie normalnego z hamulcem w dobrej cenie.
 
oregano super ciuszki. Tak przy okazji - mieszkałam kiedyś w tamtej okolicy (przy Rozłogi :) )
Ja w sobotę odwiedziłam moją przyjaciółkę i wyjechałam od Niej z kartonem ciuszków dla naszego Bąbla :):):)
Jeśli chodzi o wózki to ja już zgłupiałam i sama nie wiem nic... :p
 
ananaska ja tez mialam zwykla i kapalismy w pokoju :-D Po 2 miesiacach jak wyjechalam do Austrii to juz nie bralam jej ze soba tylko kapalam mlodego w duzej tylko zawsze przed kapiela szorowalam ja :eek:
Teraz mamy wanne zabudowana i bedzie malo wygodnie a ze lazienka duza to kupie wanne na stelazu albo regal z wanienka pod przewijakiem.Jednak mieszkanie w domu rzadzi sie innymi prawami jak w mieszkaniu...

Fajnie macie z tymi ciuclandami tu nie ma nic...Widzialam piekne cuda w H&M ale czekam az przecenia hehehh bo bodziaki musze pokupowac i rajtuzki.
 
zbyt mały metraż mam na takie szaleństwa jak wanny na stelażu bo gdzie te graty chować:-Da tu dojdzie zaraz następna sterta :-Dprzeprowadzamy się to bedzie piwnica chociaż tyle:-D
 
jeśli chodzi o wanienkę to u nas było ta jak u Ananaski. Mieliśmy taką:


Teraz myślałam o czymś mniejszym, bo ta dużo miejsca zajmowała i dużo wody w nią wchodzi i taka ogromna, może coś takiego:




 
cosiek ja POPIERAM WYBÓR:) Wybraliśmy taką sama, spodobało się nam to wyprofilowanie dla dzidziusia.
Myślę, że będzie praktyczne. 3424588138.jpg
 

Załączniki

  • 3424588138.jpg
    3424588138.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 19
Ostatnia edycja:
reklama
jak myślicie, czy pod tą wyprofilowaną wanienkę będzie pasował taki zwykły stelaż/stojak jak pod wanienkę tradycyjną? Cz trzeba mieć inny?
 
Do góry