reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

Hej a ja sie pochwale dostałam dzisiaj od koleżanki skarpetki KTM ( motocyklowe ) dla dzidzi mój Pan będzie zachwycony :)))))
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 30
reklama
A propos mieszczenia się wózków podwójnych "ramię w ramię" w drzwiach, to wybrałam taki model, który się mieści wszędzie, łącznie z windą:tak: Mnie z kolei bardziej przeraża taki długaśny typu "jedno za drugim". Manewrowanie na niewielkiej przestrzeni czymś takim musi być karkołomne. Poza tym kwestia stabilności u mnie kluczowa przesądza sprawę ostatecznie. Z psem w jednym ręku muszę mieć pewność, że wózek mi się nie gibnie z jego pomocą:-p

AsiaKris, oregano jeśli mogę doradzić to tak:

- z ubranek do rozmiaru 62 włącznie przede wszystkim pajace rozpinane na całej linii, koniecznie z przodu. Będzie Bąblowi ciepło, a Wam łatwo zmieniać ubranka.

- U nas świetnie sprawdziły się też w chłodniejsze, ale nie mroźne dni rampersy (śpiochy bez stópek) z długimi nogawkami i rękawkami. Głównie jednak w okresie po 1 miesiącu.

- Czapeczki miękkie, bawełniane.

- pajace polarowe. W chłodniejszych mieszkaniach na wagę złota!

- Kombinezon zimowy, ale to chyba oczywiste;-) Ja planuję jeden. Zwracajcie tylko uwagę, czy naprawdę ciepły jest. Najlepiej trzywarstwowy na polarku.

- śpiwór do wózka, taki o jakim pisała ananaska, z owczej wełny, jest super!!! Niezstąpiony. My mamy po córci polskiego Womara:tak:

- Czapka - moim zdaniem na zimę najlepsze są polarowe.
 
Mamuska tak można wtedy nazywa sie iCandy peach ;) a późnej dokupujesz adaptory blossom i dolne siedzisko i gondolke ;) uwielbiam ten wózek :tak: a na ulicy dużo sie za nim kobitek ogląda :) to pewnie przez te chronowane rury :p hihi

Piękne zakupki !!! Ja tez troszkę zakupilam :) nie za dużo bo nie było nic co mnie by zainteresowało ale zakupilam to oto:
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 39
  • image.jpg
    image.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 37
  • image.jpg
    image.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 37
nie za bardzo lubię chodzić po centrach handlowych ale dzis z racji przymusu (musiałam oddac na gwarancje telefon męża do salonu Orange) pojechałam...no to jak już tam byłam to sobie pochodziłam i weszłam do SMYKA

ale przeceny mają fajniusie...kupiłam 2 bodziaki za 20 zł gdzie jeden był wczesniej po 32 zł z jakiejs bawełny organicznej :-)

i weszłam do c&a i kupiłam jeansy ciążowe bo mam same getry tylko
:sorry:za 71,90 z rabatem 20% tam też widziałam duzo promocji takze cos tam kupię niewiele ,bo szkoda mi kasy bo zaraz maluch wyrośnie

patrzyłam wózki też w Smyku i tylko Jedo się mi podobał bo ma gondolę spora ale znou ja chce koła skretne i chyba zostane przy Retrusie znowu
 
koleżanka powiedziała mi ostatnio o ciucholandzie po 1zł. Kupiłam małe body r.50 (gdyby naprawdę malusia się urodziła) i spodenki na 74. Razem za 2zł :-)

IMAG0339.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0339.jpg
    IMAG0339.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Do góry