reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

Mamuśka - ja kupiłam taka jak pisze Szyszunia - tylko używaną. Uznałam że nie chce tyle pieniedzy wydawać i znalazlam za niecałe 70 zł. a i za 40-50 zł widzialam :)
Koleżanka ma taka allegrową, i też sobie chwaliła, choc dopiero niedługo rodzi a poduszka juz "złamana" na środku bo tak ostatnio leży ciągle (w sensie to wypełnienie sie poprzesuwało i ugniotło chyba troche). Ponoć trzeba tez uwazac zeby nei byly wypelnione styropianem bo w nocy "trzeszczy" :)
 
reklama
ja myślałam tez o używce, ale kurcze dotykasz tego ciałem, twarzą, dziecia bodziesz kłaść, pomimo ze można wyprać to jakoś mnie odrzuciło:eek: sprawa indywidualna bardzo;-)
 
To tak samo jak używane ubrania dla siebie lub dziecięcia :) jak dla mnie niczym sie nie różni, to nie bielizna :) I tak jak piszesz - indywidualnie zależna :)
 
vici super te I love dady:)))) boskie..

A wanienke ja tez pewnie zwykla standardowa,,dla mnie ona byla ok...

A co dopoduszek,ja nie mialam..nie chce miec..wogole to mam na narozniku takie wielkie tylko nie zawijane,wiec one mi na pewno do karmienia sie przydadza..a w pierszej ciazy mialam super fotele,,z duzym bokiem i tam reke opieralam i dziecko jak karmilam mlodego..

Boszzee ja nic nei mam komplletnie nicc..hyhhh
Niedlugo sie rozszalejej...
 
Kurde, kończą się przeceny w Zarze, a ja nie znam płci:p Miałam tyle upatrzone i wszystko mi wykupiły mendy:p

lucere- mam taką samą poduszkę z Allegro;)

P.S. Ale kolor to mam jak pięknaszyszunia;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny znam ten ból ja tez nie znam płci i dostaje szału .... Tylko ze ja do lekarza dopiero w przyszłym tygodniu :( a tyle ładnych rzeczy widziałam i troszkę dostałam juz nawet ale wszystko dla chłopca więc bedą jaja jak będzie dziewczynka
 
reklama
też dostałam sporo dla chłopca nowych rzeczy. Moja mama chyba bardzo chciała mieć wnuka. Wszystko niebieskie, jakby chłopca nie można w inny kolor ubrać :wściekła/y:

Mąż czytał ostatnio artykul o fotelikach samochodów (jemu przypadnie wybór) i wyczytał żeby nie kupować fotelików używanych. Mogło przecież z tym fotelikiem coś się dziać, wypadek lub inne nieszczęścia i najlepiej kupić nowy z atestami. Chyba, że to ktoś z rodziny i wiemy że nie miał wypadku, fotelik nie upadł, nie popękał. Sami będziemy mieli taki do 13kg, takie nosidełko.
 
Do góry