reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

Słabo śledze wątek, bo na wózkach zupełnie sie nie znam i na wanienkach też :) pewnie w 9 miesiacu bedziemy o tym dopiero myslec. Za to kupiłam dziś kojec motherhood (taki wąż do spania) używany, bo od kiedy pilnuje żeby spac z czyms miedzy nogami i nie siedziec z noga na noge to nie bola mnie stawy krzyzowo-biodrowe :) Teraz tylko czekam na przesyłeczke :)
O taka:
 
reklama
lucere looknij na to, moj kochany piesek w fasoli, jak tylko wyjde z pokoju to on wykorzystuje to i udaje ze go tam nie ma:-D:-D:-D
Zdjęcie0123.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie0123.jpg
    Zdjęcie0123.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 32
lucere udany zakup oj udany bedziesz chwalila sobie na pewno :tak:
Pieknaszyszunia czadowo heheh rozbaiwla mnie twoja fota.U nas co prawda sunia nie wpycha sie do fasoli ale Victor mi ja zabiera...chyba musze i jemu kupic:-D
 
Mamuska ja podchodziłam raczej sceptycznie, ale po pierwszym użyciu i nocy doceniłam ja i od tamtej pory śpię, tylko eM jest niezadowolony:no:, bo ona zmusza do spania ana lewym boku wiec dobrze dla mnie i dzidzi, a eM nie ma do mnie łatwego dostępu:-D:-D:-D KUPUJ!
 
reklama
Do góry