reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

Mi sie podoba Quinny Moodd widziałam go 2 razy jak ktoś miał w sklepie zrobił na mnie pioronujace wrażenie do tego gondolka jest składana co zajmie mało miejsca w bagażniku :) Musze koniecznie obejrzeć go w sklepie jedno co sie zastanawiam nad fotelikiem nakładanym na stelaż latem wykorzystywałam a teraz zima hym nie wiem ciepłej będzie w gondolce
Wklejam zdjęcie w tej wersji podoba mi sie najbardziej
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 22
reklama
U nas juz padł wybór i zakupilismy iCandy peach blossom w kolorze sweet pea - może być używany jako pojedynczy ( teraz synek jeździ) a jak Vanessa sie urodzi bedą jeździć razem tj najpierw mała w gondoli albo w foteliku maxi cosi jezeli tylko z auta na chwile , a pózniej bedą 2 siedziska :)
Juz pokazuje jak to wyglada
Oczywiście dorobie małej różowe akcenty :)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 38
  • image.jpg
    image.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 43
  • image.jpg
    image.jpg
    41,2 KB · Wyświetleń: 41
Agusia swietny ten wozek! Jak jest mala roznica wieku, to niestety trzeba inwestowac w takie cuda zeby jakos sobie dac rade;) u mnie bedzie 2,5 roku roznicy i sie zastanawiam nad zakupem dostawki do wozka, chociaz takiej zeby corka mogla na niej stac, chociaz z drugiej strony to zima bedzie to i tak dlugie spacery odpadaja.
 
My też musimy zainwestować w podwójny wózek. Mój małż pracuje często do późnych godzin nocnych, będę sama z dwójką Bąbli i psem, więc nic innego jak wózek - kloc nie pozostaje. Jakoś będę się musiała z towarzychem tarabanić ;-)

Stawiam jednak póki co na komfort obojga maluchów, bo małe będą oba jeszcze i wózek typu "ramię w ramię". Jak na razie numerem jeden jest Easywalker duo:
duo - easywalker
Mam w planach wyhaczyć jakąś fajną używkę na Allegro:tak:
 
Ania świetny fakt i lekki do tego w formie pojedynczego wózka co za tym idzie nie będę przed sobą pchala 2 metrów limuzyny ani kolumbryny szerokiej gdzie nie da sie wejść do sklepu czy w ciasniejsze przejście :tak:
Jest mega kompaktowy , rozkładają do spania , podobno najwyższa, najnowsza generacja wózków . Bardzo sterowany i lekki w prowadzeniu nawet z obciążeniem spokojnie można kierować jedna ręka .
 
agusia, a ja mam pytanie co do tego wózka (może i głupie :) ) ale czy można kupić go jako pojedynczy, a dopiero z czasem dokupić drugą część ? :) bo bardzo mi się podoba, a możliwe, że po pierwszym szkrabie szybko zdecydujemy się na drugiego i wtedy byłoby jak znalazł :D (ale wybiegam myślami w przyszłość :D )
 
Wozki podwojne sa super jak sie mam mala roznice wieku na rynku jest teraz tego troche ale tez bym wolala jednak wazki a dluzszy bo jak juz wpomnialyscie wejsc wszedzie mozna
Ja wczoraj tu ogladalam wozki i w szoku bylam sa w prom juz od 200 euro w przedziale 200-300 znalazlabym cos dla siebie choc jeszcze nie pytalam o kolory.I to cyba nawet dobre firmy bo hauck, maxsi cosi,hartmann i chyba cos tam jeszcze bylo...Ale najpierw obczaje z mezem to co upatrzylam w Pl :-)

przez to,ze chlopak w brzuchu siedzi to nawet nie spieszy mi sie z przegladaniem teg co mam w domu bo wiem,ze zakupowo szalec nie bede -co nie do konca mnie cieszy no ale coz.Wczoraj bylam przelotem tez w &m i temu nie moglam sie oprzec (nawet maz sie smial)
 

Załączniki

  • 240720131447.jpg
    240720131447.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 28
Witam,
tak sobie przeglądam temat. Dużo fajnych rzeczy widziałam :) Termin mam na 23 grudnia :) Jeszcze nie ogarnął mnie szał zakupów :) Prawdopodobnie będzie córka :) Będzie to moja pierwsza pociecha :) proszę o radę. Co należy kupić dla dziecka zimowego. Tak żeby potem nie okazało się, że połowa rzeczy nie przydała się. Z czego powinien składać się taki podstawowy zestaw. Pozdrawiam
 
Podpisuję się pod pytaniem AsiaKris, bo sama czasami się zastanawiam, a widzę, że pojawiają się w sklepach ciepłe bluzy, śpiochy i kaftaniki
Kopiłam już jeden kombinezon, ale warto mieć jeszcze jeden? Czy lepiej zimową kurteczkę i grubsze spodnie?
 
reklama
ja miałam 2 kombinezony jeden to w sumie jak spiworek ale 1 wystarczy w zupełności.dla takiego maluszka ja bym nie kupowała kurtek itp bo on i tak leży i powinno mu być wygodnie.ale rzecz gustu.

polecam śpiworek do wózka ,super sprawa na zimę :-) ja żałuję że sprzedałam i musze kupić nowy

coś takiego tylko nie wiem czy ten ma sciągacz przy głowce ale chyba tak

śpiworek z wełny owczej super ciepły (3418553326) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wygodna czapka bez jakiś cudasnych pomponów dla wygody,i chce kupić ten ochraniacz na ręce na wózek chyba mufka to się nazywa.

wiadomo że jakieś rękawiczki cieplusie ,można cienki szaliczek,wszystko tak aby było wygodnie maluszkowi :-)

przy 1 dziecku się chce kupić wszystko...a przy drugim już inaczej mniej tego szaleństwa i wiecej rozsądku

uwierzcie wydatków i tak będzie sporo...ja na same kosmetyki jak mały był wysypany miał alergie wydałam kupe kasy także trzymajcie ręke na pulsie
;-)
 
Do góry