reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

MamUśKaaa88 my mamy bugaboo cameleon i jestesmy strasznie zadowoleni. U mnie byl ten sam problem, szukalam wozka lekkiego, Wanienka jest faktycznie dosyc mala, ale nasze maluchy i tak na lato najprawdopodobniej przesiada sie do spacerowki. My na zime kupilismy zimowe kola Bugaboo Winterräder, Geländeräder | eBay. Juz kiedys pisalam, ze swietne jest to, ze mozna wszystko z tego wozka sciagnac i wsadzic do pralki, wiec na dobra sprawe u nas po ponad dwoch latach wyglada jak nowy.

Polecam rowniez dla maluszkow nosidelka, my mielismy najpierw Babybjörn,http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3404953157&ars_source=ars&ars_socket_id=16&ars_rule_id=84 (zreszta chetnie odsprzedam, gdyby ktos byl chetny), a pozniej dostalam od kolezanki Manduca, z tego co wiem w Polsce nie sa te drugie jeszcze bardzo popularne (nie sa tez tanie), ale ja juz nie oddalabym jej nikomu. Nosilam naszego Filipa dopoki nie zaszlam w ciaze, czyli jeszcze dwulatka (15 Kilo).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Vici liczy się każda opinia :)A ten Adamex mi się podoba i wychodzi na to, że jest lekki! i co mile zaskakujące cena też przyjemna :) (o ile za taką można gdzieś faktycznie dostać:) )
kasia&filip no właśnie znajoma też ma ten bugaboo i zadowolona jest, jak to ona powiedziała może polecić "może nie z czystym sumieniem, ale polecam" :) Bugaboo podobnon a jesieni ma wyjść nowy model z dużymi skrętnymi kołami z przodu, jednak 4 tys na nowy wózek to sporo (moim zdaniem oczywiście)
Co do ciucholandów to ja jak najbardziej jestem ZA :) Mój mąż się śmieje, że jak już będę na zwolneiniu to będę tylko latała po "ciuchach" :)
 
no ja tez wozki wypaczam heee

x lander x move mis ie widzi..
tako jumper...
no i ten vici no to to co mi sie widzi tez:))
trudny wybor:)///ja sie wybiore potem do sklepu,podotykam,pomacam,i obadam ktory lepszy..
 
Dziewczyny ja widzialam go na zywo w Klodzku akurat mieli czerwony,zielony i liliowy reszte kolorow tylko na parasolkach widzialam i sa cudne takie soczyste a ja taki wyrazisty wlasnie chce :-) Co do ceny to u mnie jest lekko ponad 1200 ale bez fotelika(kolyski) do tego chyba 250 trzeba doplacic.Ja sie uparlam ,ze nie dam wiecej jak 1500 wiec zalezy mi aby byl oki.Ten model adamex co mi sie podoba najbardziej to pajero alu sport i ten wlasnie wam wkleilam :-) Lekko sie prowadzi ,gondola i spacerowka latwo sie zmieniaja co do kolyski nie pytalam bo stwierdzilam,ze jednak na zime nie potrzebuje wozka 3w1 jak by byl bobas wiosenny czy letni to oki ale tak to nie ma sensu.No i bede miala od znajomej kolyske maxicosi i nastepny fotelik tez.Kolka te skretne sa dosc sporawe wiec w zimie nie powinno byc problemu,wszystko pompowane i stabilne.Ja juz tak mam ,ze jak cos mi sie spodoba to ciezko zdanie zmieniam :baffled: a na ten chyba sie napalilam :rofl2::-D Pamietam,ze przy Victorze bylo to samo,weszlam do sklepu i od progu przykol moja uwage wscieko pomaranczowy kajtex.Moja mama sie zalamala kolorystycznie a ja powiedzialam,ze ten i rzaden inny :-) ona z moim dziadkiem dawala kaske wtedy ale ja wybieralam hehehe.Pozniej jak sie juz Victor urodzil to sama zmienila zdanie i mowila,ze wybor byl trafny :tak: a kupilam tak jakos w okolicy 20 tc...ale dlaczego to juz dluzsza historia heheh
 
A i co do skladania to tez proste naprawde sama sie zachwycalam hehehe a wymiary po zlozeniu to78x30x60(dl x wys x szer) z gondola wazy niecae 14 kg a ze spacerowka 12kg.Prod podaje ,ze gondola ma 80 cm dl ale ja wymierzylam 83,jest dosc szeroka w kaplecie sa 2 folie przeciwdeszczowe na gondole i spacerowke,2 moskitiery na jedno i drogie,oslona na nogi,torba (calkiem fajna) kola i felgi sa czarne a na rancie pasek dookola w kolorze nadwozia-tapicerki (czy jak ja mam wam to napisac heheheh )
 
Koralikowa właśnie ja też się zdecydować nie mogę,masz rację - to trudny wybór :)
vivi - wchodziłam na stronę producenta i nie ma tam inf, żeby wstawiali te wózki do jakiś sklepów, więc pewnie ciężko gdzieś w okolicy "na żywo" zobaczyć.
O znajomi mają jane muum i są zadowoleni
 
Bugaboo super rzecz, tylko spacerówka kubełkowa i cena mi całkiem nie leżały:rofl2:

My mamy Navingtona Cadeta i mogę polecić jak ktoś potrzebuje wózka kompaktowego, do miasta, leciutkiego i takiego co to posłuży lekką ręką do tych 2 latek bez konieczności rychłej zamiany na parasolkę. Gondola jest bardzo duża. Moja córka jeździła w niej do 8 miesiąca. Spacerówka też obszerna. Tylne kółka pompowane pozwalają spokojnie pokonywać nierówności, przednie małe, skrętne super manewrują. Do tego składa się razem z siedziskiem w kostkę, która mieści się nawet do mini bagażników. No i firma nasza, rodzima:-D
 
Mamuska Klodzko jest mala miescina w sumie tyko 3 sklepy z wozkami i wybor malutki a znalazlam go :-) Jeszcze jest czas jak poszukasz to moze znajdziesz.Na allegro tez widzialam a tam i sklepy sa moze bedzie cos z twojej okolicy.

Poeiwm wam,ze w poprzedniej ciazy jak kupilam tez polski wozek to jezdzilam nim do konca.Dokupilam tania parasolke na sklepy i weeckendowe wypady do Pl aby nie tarabanic sie z "krowa" i bylam megazadowolona.Pozniej oddalam go znajomym tez byli zachwyceni szczegolnie zima jak byly "odsniezone" chodniki.Ten czolg dawal rade wszedzie hehehe w lesie i w miescie a nawet na wsiach :-D Tu czesto mielismy wycieczki nieasfaltowe a mlody spal jak by na najlepszej drodze jezdzil.No ale on byl ciezki cos kolo 20kg ale mi to nie wadzilo bo nosic nie musialam...gorek wiekszych w miscie tez brak a teraz...inna miejscowka to i inny wozek potrzebuje.Teraz ma byc lekki ale taki aby dawal rade na bezdrozach :yes:
 
reklama
Co do wózków to cieszę się że nie mam tego problemu, bo po Patryku wszystko zostało. A też się naszukałam żeby był jak najlżejszy bo musieliśmy go wnosić na 4 piętro. Mamy Babyactiv jet alu , generalnie jestem zadowolona, dobrze się sprawdził, fajnie się prowadzi, choć ze spacerówki niewiele korzystaliśmy bo zaraz kupiliśmy parasolkę.
 
Do góry