reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

reklama
uparcie szukam czegoś lekkiego, te 3 piętro mnie przeraża heh nie do końca podobają mi się te małe kółka z przodu. Na jesieni ma wejść taki sa, z tymże z dużymi skrętnymi kołami, ale wtedy pewnie ze 4 tys będzie kosztował, to nowego, za tyle nie chcę :p Jak znajdziecie jakiś fajny, lekki wózeczek to wrzucajcie ;)
 
bugaboo czy jak mu tam bylby dla mnie ok, gdyby nie te przednie koleczka :-D watpie zeby w pl sobie w zimie poradzil :-p
no ja bede sprzedawac po mojej siostrze mutsy i doloze do swojego, u nas sa dwa typy, albo i'coo air peak, albo mura 4 :-) granatowe chcem i juz :-p maz obiecal we wrzesniu zakupic wozka :-D
 
Hej bedac teraz w Pl popatrzylam na wozek i chyba zdecydujesie na adamex jesli znacie jakies opinie czy co kolwiek wiecie prosze piszcie.Hurtownia w ktorej upatrzylam go to ta sama gdzie dla Victora kupowalam,znam babki i duzo powiedzialy.Ta firme maja juz ponad 5 lat i w sumie bardzo chwalona.
A ja upatrzylam ten model Adamex Pajero Sport Alu 2013 wózek głęboko-spacerowy kolor jeszcze nie ustalony ale wsystkie cudne i wyraziste a o to mi tez chodzi :-)

Co do bugaboo to mi nie widzi sie ta spacerowka,jak dla mnie plecy-pupa powinny byc w jednym ulozeniu jak w lozeczku.Spacerowka cala kladziona ,bez regulacji oparcia u mnie odpada duzo sie naczytalam i nie polecilabym wozka z tym systemem kladzenia.Oczywiscie kazda z nas kupi co zechce ale pogadajcie tez z lekazami i same sie polozcie pomiedzy dwoma plaszczyznami a pupa w dole czy to takie wygodne? Nikogo nie krytykuje za taki wybor ja pisze tylko moje odczucia.
 
co do wózka to sie mi pewnie zmieni tysiąc razy...

na razie pierwszy przypadkowy zakup kupiony...mój syn zobaczył w sklepie obok z butami -akurat kupowałam..na wystawie body...sklep z uzywana odzieżą wprawdzie ale mi to nie przeszkadza i kupiłam...sliczne zielone cudeńko bodziak z krokodylkami za 2,50
:-)

nie wiem czy poruszałyście tematyke ubranek z ciuchlandów w ogóle?? kupujecie ?? dla mnie sa tam przepiekne ubranka:-) czekam na ten 20 tc żeby wiedzieć płeć i sie obkupię :-)

skarpetki czy czapeczki oczywiście nowe takie rzeczy :-)
 
Witajcie dziewczęta:)

Co do wózka to my myślimy nad Coneco. Ale wózeczek kupimy na szarym końcu. Wszystko inne jest ważniejsze. W końcu to i tak będzie zima. Biorąc pod uwagę miejscowość w której mieszkamy i wieczny problem z odśnieżaniem dróg, a chodników wcale;-), myślę, że będziemy skazani na noszenie dzidziusia bo żaden wózek nie zwalczy tych śnieżnych wertepów.


ananaska -A co do ubranek używanych- ja również nie mam nic przeciwko. Z reguły wyglądają jak nowe i są dobrej jakości, wystarczy je dobrze uprać, a jaka oszczędność na początku gdy dzidziuś szybko ze wszystkiego wyrasta:-)
 
reklama
oregano ja na Ursusie mieszkzam (jeszcze..) i mam tu parę

mb90 zgadza się szybko rosną szkraby na początku :-) oszczednosc duza,srednio body są od 15 zł...a te firmowe to juz kosmos
 
Do góry