reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

Właśnie, a jak to jest ze spacerkami z takim maleństwem w zimie?

Xavier urodził się 10.12...10 dni po cc spędziliśmy w szpitalu a po powrocie już były święta prawie, więc odwiedziny wigilijno-świąteczne...czyli w sumie po 12-14 dniach wychodziliśmy codziennie :) nawet pediatra (bo to jeszcze w PL było :p ) chwaliła, że dobrze, że zahartowany będzie :) i w sumie z zimie młody nie choruje, raczej jesienią mamy przeziębienia haha
 
reklama
A ile dzidziuś musi mieć dni, żeby można z nim chodzić na krótkie zimowe spacery.? Uwielbiam spacerować i chciałabym w to też wciągnąć maleństwo.
 
Widzę ze zakupy w pełni ja wózek mam po moich córkach Mutsy joy cały zestaw
Ale marzy mi sie nowy bardzo podoba mi sie quinny moodd Ale wiem ze najrozsadniej będzie jak zostanę przy Mutsy zwłaszcza na zimę a potem kupię nowa spacerowke pewnie jakiegoś maclarena miałam dla mojej młodszej i byłam bardzo zadowolona


Co do pieluszek ja używałam pampersów a chusteczki pampers sensitive i używam je do dnia dzisiejszego jestem z nich bardzo zadowolona i pewnie teraz tez nie zmienię tego zestawu a kosmetyki NiVEA


ja ostatnio poszalałam z zakupami do dla siebie w nic sie juz nie miesciłam dostawałem szału trafiłam do sklepu happymum i polecam ciuszki rewelacja super gatunek i takie ze można je wynosić po ciąży byłam z koleżanka która nie jest w ciąży i kpiła sobie sukienkę na ślub i krótkie spodenki ;) a ja 2 spódnice spodenki i bluzeczke
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    10,5 KB · Wyświetleń: 36
  • image.jpg
    image.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 34
Ostatnia edycja:
laperedhil- to jest rampers:) skąd taki ładny? Mam co prawda nadzieję, że będę kupować dziewczyńskie (granatu mam w domu co niemiara;)), ale może się skuszę...

Niania- ja też tylko pamersów używam dla Filipa, próbowałam kilka razy innych i za każdym razem wracałam do pamków:)
 
my tez pampersy pieluszki i chusteczki
a teraz myślę o nowym wózku, podwójnym dla obojga, na początek :)
babyjogger city select, może któraś z was ma/miała?
może macie jakieś doświadczenia z nim? teraz mam babyjogger city mini i kocham go haha
1.jpg2.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 37
  • 2.jpg
    2.jpg
    64,6 KB · Wyświetleń: 40
Super wozeczki dziewczyny, my tez sie powoli rozgladamy, na pewno musi byc duza gondola i przekladana raczka i duzy kosz na zakupy i fajny kolor :-D:-D

Natuszka to zalezy od pogody, jak trafisz na 20-stopniowy mroz to nie powinno sie wychodzic z nowonarodzonym dzieckiem. Ja jestem zwolenniczka szybkiego wyjscia wiec pewnie po tygodniu na pierwszy spacer sie udamy, a ze termin wg usg przesunal sie na 24.11 :szok: to moze bedzie jeszcze w miare cieplo


Dziewczyny wystawiam na aukcje ksiazeczki ale moze ktoras z was jest zainteresowana:

Kaz Cooke "Ciezarowka przez 9 miesiecy" -rewelacyjna, smialam sie jak glupia, wiele z niej skorzystalam, polecam baaaaardzo! do przeczytania nawet po porodzie

"Dlaczego niemowleta placza" Margaritta Klein
"Jak usypiac" Gina Ford

Te dwie ostatnie daja nadzieje poczatkujacym rodzicom ... :-):-)
Info na priv
 
Pauletta ja kupilam na allegro (jest ciemno szary). Zaplacilam 20zl, a ma nowa metke przypieta z KappAhl i cena 99zl ;) Dla mnie jest cudny :-p
a wozek mam dylemat: maxi cosi czy teraz wyczailam gdzies tu u kogos
Zestaw wózek Peak Air i fotelik Comfort 0+ - najlepszy zestaw do zadań specjalnych ale tez cena :-D
ja moge miec mutsy ale nie pamietam jaki od mojej siostry ale uparlam sie ze kupie swoj niekoniecznie nowy :-p i wlasnie jakis mutsy teraz tez mi sie podobal ostatnio! do wrzesnia mam czas na pomyslunek
 
Mój zakup :))))) mam tylko nadzieje ze to będzie chłopiec
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 38
  • image.jpg
    image.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 46
  • image.jpg
    image.jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 34
reklama
Do góry