reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

To ja się pochwalę com dziś kupiła:-D Tak jak pisałam miałam zamiar kupić x-landera move i nie kupiłam go zdecydowaliśmy się na wózek BEBETTO LUCA o taki Wózki dziecięce BEBETTO - Producent wózków dziecięcych o kolorze jasno szarym. Do jego zakupu przekonała mnie amortyzacja, której x-lander nie miał,Bebetto lekko się prowadzi, łatwy w obsłudze i tańszy sporo. I faktycznie nie jest aż tak plastikowy jak x-lander. Zobaczymy jak się go będzie użytkować to zobaczę czy dobry to wybór był. Dodatkowo w zestawie miał wszystko (folia, torba, moskitiera itp). Zakupiłam też łóżeczko, drugi komplet pościeli, płyn lovelli do prania i dzidziusia do białego, butelke, smoczki 2 z lovi dobra to firma? i dla siebie pare rzeczy, 2 pajacyki welurowe i jakieś duperele aaa i katarek do nosa. Tak więc lista wyprawkowa się skraca.:-D
aa i majtki siateczkowe kupiłam mam nadzieje, że dobre i te wielgaśne podpaski masakra, mąż się śmiał, że to prawie pampers:-) faceci..:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
ag-krk, fajny wózek i doby wybór :-)

mam do Was pytanie jak zbijać gorączkę u dziecka. U takiego niemowlaka to lepsze będą czopki czy zawiesina/syrop? Paracetamol czy Ibuprofen
 
Ag KrK fajny wozeczek i oby sie dobrze sprawowal :-)
oregano jak dla mnie czopki i tylko czopki w razie czego dobrze miec oba w domu bo mozna na zmiane dawac.Nawet ostatnio lekarka mi o tym przypominala aby zmieniac a nie podawac to samo.
 
agkrk to powiesz nam jak sie sprawuje...
ja
wiecznie ogladam te wozki,masakra..nie mam pojecia jaki wybrac..
a
licytuje nzowu pake ciuskzow na alll...zobaczymy czy cos wygram....echh

oregano no wiesz ostatnio tez o tym myslalam,ze zakupie to i to...ale co uzyc lepiej,,nie huhu nie wiem..
 
ja dzis zaszalałam i kupiłam, wanienkę transparentną, myjki 2szt, gaziki, płatki kosmetyczne, gruszkę do noska (ale będę jeszcze kupować fride by stestowac co lepsze), krem Ziajkę....:-)
W pt tez przyszedł Tommee Tippee laktator.
 
Ostatnia edycja:
Szyszunia a ręczny czy elektryczny?
Ag Krk gratuluję zakupu:) niech się dobrze sprawuje!
oregano, vici właśnie sobie ostatnio uświadomiłam, że coś trzeba mieć na gorączkę dla takiego malucha ;/ obyśmy długo nie musiały stosować ;)
 
Ag - ale superowy wozek, no przepiekny ! naprawde. Buda idealna bo taka .. masywna ! czyli w zimie idealnie zakryje dzidziusia !! piekny;) aahh gdyby mnie bylo stac na takie cuda to juz bym leciala po identyczny;)

co do laktatorow..chcialabym go juz miec ... ale narazie nie chce meza naciagac na takie wydatki. poczekamy zobaczymy jak to bedzie z karmieniem moim ;P jak urodzilam Lenke to latatorem nie dalam rady odciagac, musialam wyciskac z piersi...i wteyd samo lecialo..
 
oregano ja zdecydowanie polecam czopki, masz przynajmniej pewność ze cała porcja została podana, u nas pierwsza gorączka przytrafiła się jak mała miała 5 mc ale na pewno podstawowa rzecz która musi byc od narodzin w domu, bo gorączka dla takiego maluszka moze byc niebezpieczna. Dla starszego dzidziusia mielismy juz w plynie (paracetamol z dozownikiem i nurofen).

szyszunia my mielismy fride i gruszkę, gruszki nawet nie uzyłam bo frida jest rewelacyjna :-) Fajne zakupki :tak:
 
reklama
no wlasnie szukam jakiejś dobrej fridy, a gruszkę mam przezroczystą, za 7zł z baby ono;-)
wlasnie z tymi czopkami to dopisuje do listy, jakaś dobra marka? kto coś moze polecić?
 
Do góry