reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

szyszunia- odplamiacze nie działają:p najlepszymi są soda oczyszczona, kwasek cytrynowy, szare mydło i słońce! :-D

Ja popełniłam wielki błąd, kupiłam chyba z 5kg Jelpa (zapach ten wychodził mi już bokiem), a nie zużyłam nawet 1/3, bo już od pół roku piorę ubranka Filipa z naszymi. Także radzę kupić małe opakowanie, potem zawsze można dokupić.

P.S. Ja też korzystam z tej apteki.

Dziewczyny, mam jeszcze jedno pytanie, a propos majtek poporodowych. Ja miałam takie bokserki Harmanna z Filipem, czy zwykłe figi też są fajne? Dobrze trzymają?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pauletta nie wiem czy tak jest wszedzie ale w Klodzku i Polanicy (dolnoslaskie) to dziewczyny po naturalnym nie moga miec majtek tylko po cc mozna miec i to jednorazowki albo siateczke.

Mi wczoraj przyszedl katalog babywalz i zrobilam liste co bym chciala i szok bo prawie 260 euro mi wyszlo wrrrrrrrrrrrrrr.No i luknelam ta liste z katalogu i w necie (tez babywalz) i wyszlo niecale 200,kurcze niezla roznica a o jedna rzecz wiecej w necie wpisalam...
 
pauletta ja bym nie ryzykowała zwykłych majtochów. U mnie najlepiej sprawdziły się siatkowe, mięciutkie, wysokie, kupiłam w aptece, nie pamiętam jakiej firmy. Wszystkie inne mnie uwierały, ale ja byłam po cc, więc miałam doskwierającą ranę, o żadnej gumce na jej wysokości albo w okolicy mowy nie było.
Myślę, że warto kupić siateczki, bo są bardziej uniwersalne, poza tym bardziej przewiewne, więc zdrowsze dla ran wszelkich.
 
szyszunia - widzę że hurtowo idziesz :)
Ja przy franku miałam Jelpa teraz kupię chyba Dzidziusia
Pauletta - wielkie dzięki za napisanie nazwy tych majtek ja właśnie te miałam przy franku one są rewelacyjne i dobrze trzymają miałam też te figi i jak dla mnie beznadzieja nic nie trzymają. Muszę te hartmanna zamówić.
Aia - to nie są zwykłe majtki one są takie bandażowe, siateczkowe.
 
ewa ja chyba też się skuszę na Dzidziusia, cena spoko, a skład bardzo podobny
ja majtki mam takie siateczkowe wielorazowe i takie jednorazowe (niby z stateczki, albo z czegoś takiego :) ) ale nie wiem czy ok, bo nie używałam jeszcze;):):)
a podkłady poporodowe myślicie, ze bella są ok? Bo słyszałam mieszane opinie i mam 3 paczki belli i zastanawiam się czy nie kupić jeszcze innej firmy
 
Ja belle sobie bardzo chwalilam i polecam,majteczki te siateczkowe wielorazowe super a te jednorazowe masakra...
Ja zakupilam sobie z aventu te nakladki,zobaczymy czy sie sprawdza
PHILIPS AVENT Brustschalen-Set "ISIS" - online kaufen! - babywalz
do tego starter z 4 butelkami 2x125 i 2x260 ,sczotka do czyszczenia butelek 2w1,smoczek uspokajajacy
Znajoma ma mi w sobote podrzucic pompke elektryczna z aventu bo wlasnie jej szwagierka oddala i lezy w domu niepotrzebna :-)
A i kiedys pytalam o nianie elektroniczne i pamietam,ze ktoras z was chwalila jakas ale juz nie wiem jaka :eek: Jak bym mogla to podrzuccie firme jakas godna polecenia z dobrym zasiegiem.Mamy domek i w razie co i na ogrodzie chce to uzywac jak np mlody bedzie spal na pietrze...Na dole tez bedzie lozeczko rezerwowe (turystyczne) ale glownie to w swoim pokoju pewnie bezie spal.Narazie wyczytalam z philips avent ciekawa do chyba 300m ale to po prostej i nie wiem jak miedzyscianami bedzie sie sprawowac wiec dlatego wole cos z polecenia.
 
vici dzięki za opinię, w takim razie może dukupię tych wielorazowych, bo mam chyba 3 pary...
Ja się nad butelkami zastanawiałam właśnie aventu lub tommee tippee. Ostatecznie zdecydowałam się na tommee tippe. Mam nadzieję, że będę zadowolona ;)
 
alee super ze napisalyscie o proszkach !! :) ja wlasnie jestem na etapie pojscia do sklepu i kupienia czegos do prania, bo chcialabym juz poukladac ciuszki w szafie..no i koniecznie musze cos kupic do odplamiania, bo ubranka po mojej lence sa mocno poplamione..
 
reklama
szyszunia - widzę że hurtowo idziesz :)
Ja przy franku miałam Jelpa teraz kupię chyba Dzidziusia
Pauletta - wielkie dzięki za napisanie nazwy tych majtek ja właśnie te miałam przy franku one są rewelacyjne i dobrze trzymają miałam też te figi i jak dla mnie beznadzieja nic nie trzymają. Muszę te hartmanna zamówić.
Aia - to nie są zwykłe majtki one są takie bandażowe, siateczkowe.

Dzięki za informację!!! :) Znowu kupię Hartmanna bokserki, były super i długo ich używałam:)


Dziewczyny, nie chodzi mi przecież o zwykłe majtki tylko o poporodowe z siatki...można kupić o kroju fig albo bokserek...

Aneczka- a wiesz, że większość plam schodzi, gdy ubranka ułożysz na pełym słońcu? :) Słońce wybiela i wypala plamy:p Poza tym na plamy z owoców i warzyw polecam Wam kwasek cytrynowy. Zostawiam na plamie godzinę, a potem przejadę szczoteczką i nie ma śladu!
 
Ostatnia edycja:
Do góry