reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

Polcia jak ja Ci zazdroszczę tych różowych ubranek:-p bardzo fajny zakup;-)
Dziewczyny proszę doradźcie jaki wózek mam wybrać x-lander move, Musty Evo czy Tako Laret??
No to i ja muszę się zaopatrzyć w apteczkę i pomyśleć o "wyprawce" dla siebie bo mam tylko 2 koszule..
 
reklama
Ag-Krk- popieram wybór szyszuni.Ja bym się na X-lanera nie zdecydowała, jakoś mi się nie podoba. My mamy Mutsy Urban Rider, z koszem do zawieszenia pod spodem i na prawdę polecam! Ostatnio nawet mnie pani zaczepiła u lekarza,że pierwszy raz widzi taki pojemny, fajny wózek;)

Dziewczyny, może któraś z Was się zainteresuje, sprzedaję kilka rzeczy na Allegro. Ale raczej dla mam, niż dla maluszków:) Przedmioty użytkownika venencja - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Zgadzam sie,ze co chwila jest zmiana co i jak a i co polozna czy lekarz to inne zdanie i podpowiedzi.
Do sutkow tez uzywalam bephantena plus wietrzenie i dalam rade bez problemow z nimi.Do pupy dla mlodego mialam krem penatena i teraz na pewno tez bedzie bo byl super,szwagirece tez przywozilam jak dawala mi znac,ze sie konczy.Tylko nie zwykly krem do pupy tu mamy ich chyba z 4 rodzaje.Mlody nawet przy niezycie nigdy nie mial odparzen-no chyba,ze ´zachcialo mi sie kombinowac z innymi pieluchami :sorry: Wit D tez odawalam ale szybko kazali mi odstawic bo ciemiaczko za szybko zarastalo :eek: Soli fiz nigdy nie mialam :shocked2:
Polcia super zakupki :-) a do pepka dostajecie te elatyczne paski aby sie gaza trzymala? Pamietam siostra mi tego z De nawiozla co nie miara a teraz tez podobno dostane juz w szpitalu.

Ja wczoraj wynalazlam w necie komode z wanienka wbudowana i przewijakiem na gorze za cale 18 euro,trzeba ja podrasowac ale i tak sie zdecydowalam ,zadzwonilam i pojechalismy odebrac.Narazie jest w garazu po pokoj niezrobiony i narazie Victor go zajol bo jego pokoj najpierw robimy.Jak tylko bedzie poskladane to n pewno dam focie.
 
Ag - Krk ja bym brała X-Landera Move, ale ja jestem wielbicielką polskich produktów, jak dobre:tak: Evo jest bardzo dobry, ale X-Lander myślę, że też wiele nie odbiega. Tak naprawdę te wózki są po jednej wodzie. Mają być lekkie i zwrotne i oba są. X-Lander w tym akurat przypadku, tym modelu, wiele nie odstaje, jeżeli w ogóle. A cena jednak przystępniejsza. Tako to przy nich klocek;-)
A pod uwagę podsunęłabym jeszcze Navingtona Cadeta. Polski, cena przystępna, cechy wyżej wymienionych wszystkie ma. Sama mam i polecam:tak:
 
Polcia super zakupki, a wyprawka superowa:)
Ja też kupiłam parę rzeczy:
AVENT SMOCZEK USPOKAJAJĄCY ORTODONTYCZNY 0-6 6-18 (3527161040)
notes-inactive.gif

AVENT NATURAL BUTELKA 125 ml SMOCZEK 0m+ (3529859025)
Wkładki krążki laktacyjne CANPOL 40szt PRZYLEPIEC (3517468253)
Babyono Wielorazowe majtki siateczkowe 2szt. roz.M (3516796007)
Sól fizjologiczna dla niemowląt 0,9% zestaw 6X5ml (3517564298)
DUŻE CHŁONNE NIEZBĘDNE Podkłady Poporodowe BELLA (3549340968)
notes-inactive.gif

MEDELA HERBATKA EKSPRESOWA LAKTACYJNA BOCIANEK (3554598175)
 
Jedziemy jednak jutro, więc już doczekać się nie mogę aż kupimy wózek:rofl2: też bardziej skłaniam się ku x-landerowi, ale jutro "pomacam", pojeżdżę i wybiorę;-)
 
reklama
Do góry