reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

reklama
agusia przecudna ta huśtawka:-) Tez bym uchyliła córci taki rąbek nieba, ale nie w tej cenie:) ja dziś zakupiłam jeden rożek dla córci. Była już o rożkach dziś dyskusja, a ja jako pierworódka nie wyobrażam sobie na początku noszenia mojej kruszynki bez rożka:-D
 
agusiekamisia te huśtawki są czadowe i dla większości dzieciaków super się sprawdzają:tak: U mnie by nie przeszło, tak ze względu na cenę, jak na rodzeństwo:-p Już widzę moją córcię "zabawiającą" brata w czymś takim:rofl2:

mb89 ja nie użyłam rożka ani razu, a miałam 3, bo wszyscy twierdzili zgodnie, że bez niego ani rusz z noworodkiem:rofl2: Służyły do wyściełania wózka i jako miękki podkład na kanapę :p.
 
Aia - pewnie nie używałaś tego rożka z tego samego powodu co ja czyli latem ale jeszcze je zimą przeprosimy tak mi się wydaje...
 
Ja rożka używałam przez jakieś 3-4 miesiące, urodziłam w kwietniu...pogoda była wstrętna, a u nas w kamiennicy zimnica;)

Odnośnie butelek to ja mam wszystko Aventu...łącznie z laktatorem...teraz też dokupię nowe tej firmy.
 
Ja dla alexa miałam huśtawke fp ocean world czy jakoś tak , fajna i nie raz mi uratowała tyłek a rodzinie obiad :) bo młody nie dawał sie odłożyć ... Cieszę sie bo coś różowego , a ze sporo bedzie miała po bracie : łóżeczko , przewijak , meble, karuzelke , zabawki, gryzaki, skakacz , chodzik itd to choć huśtawke ma swoją i różowa :) i kolyske tez do salonu , jakbym musiała wszystko od początku kupować to pewnie przemyslalabyn ten zakup :p
Co do firm butelkowych ja karmiłam piersią a po za tym podawalam wdystko w tommee Tippee close to nature, smoki najbardziej zbliżone do anatomicznego kształtu piersi , nie zaburAja rytmu ssania i podobnonextra jak ktoś musi dokarmiac bo dziecko nie odmawia piersi pózniej , znajoma położna poleciała :) przy pierwszym dzięki wszystko avant miałam :) i z doświadczenia polecam tt , laktator jest super elektryczny , kupiłam ale uzylam może ze 2 razy więc teraz sie wstrzymam z tym zakupem :)
 
a powiedzcie mi jak ze smoczkiem? Ja chciałabym go uniknąć, ale na pewno kupię jakiś "na wszelki wypadek". Najbardziej polecane są anatomiczne, czyli te "ścięte u dołu", ale zastanawiam się, czy brodawki nie przypominają jednak bardziej te symetryczne - spłaszczone z obu stron.
Co wynika z Waszego doświadczenia?:)
 
reklama
agusia mam podobną huśtawkę od koleżanki - śliczną różową i mój M nie może przeżyć, że syna chcę takim różem zabawiać :):):) rzucę Mu jakiś kocyk niebieski ;)
 
Do góry