reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

ja w lidlu nie byłam i nie żałuję. Jak widać po waszych wpisach nie ma czego:-D

Mnie spotkała miła niespodzianka. Nie spodziewałam się żadnych ciuszków od nikogo w ilości większej niż 1 szt. A kilka dni temu ze Szwecji wróciła moja kuzynka i nawiozła mi dosłownie tonę:tak: ciuszków dla córy. Wszystkie firmówki, piękne, tanie i to w rozmiarach 56-62. Nawet tego nie "zedrzemy" wszystkiego. Nasze pieniądze, które miały być na ciuszki zostaną poświęcone na coś innego. Pozostanie mi kupić dosłownie kilka kaftaników, bo tylko ich nie było w tej mega paczce:-)
Sama nie zaczęłam jeszcze zakupów dla dzieciątka i to było jak widać dobre posunięcie
 
reklama
ja wreszcie poszlam na zakupy, w smyku kupilam pare przecenionych rzeczy. przeszukalam jeszcze raz moj strych i znalazlam pare ciuszkow ktore przydadza sie;) dodatkowo 11 wrzesnia wraca z anglii moja siostra,ktora podobno nakupila ubranek;))
przede mna tylko kombinezon, ciepla czapka no i urzadzenie kacika u nas w sypialio-salonie;)
 
Dziewczyny - a co myśłicie o zakupie łóżeczka turystycznego np. Graco Electra zamiast zwykłego łóżka? Oczywiście dodatkowy materacyk do tego turystyka...Często z małżem wyjeżdżamy i naprawdę by nam to ułatwiło życie, ale czy dla Maleństwa takie rozwiązanie jest zdrowe (stresuje mnie stelaż niby bardzo solidny, ale to nie to samo, co w drewnianym łożeczku)
 
Ania - jak dla mnie turystyk - rewelka i wygoda chyba nawet większa niż w drewniaku , przynajmniej dla starszego dziecka. Miałam drewniane i było oki , ale młody zaczą wcześnie stawać i jak miał 7 -8 mc kilka razy podczas takich prób wstawania uderzył głową w szczebelki i płakał , porzyczyłam od szwagierki turystyczne i rewelacja koniec z guzami , było na kółkach , więc w dzień spełniało funkcję kojca , a jak mały miał 10 mc i zaczą chodzić to odsuwałam mu wejście i sobie sam wchodził... ja byłam zadowolona , a i nad morze turystyk pojechał z nami i tam młody nauczył się sam zasypiać ...
 
Mamaktosia Twoja opinia bezcenna:-)sprzedawca nagadał mi w sklepie, ze turystyk nie jest zdrowy dla dziecka (że gorzej przepuszcza powietrze i niekorzystnie wpływa na kręgosłup), ale ja nie chce kupować dwóch łóżek - ze wzgłedu na częste wyjazdy wolę, by córa miała jedno łóżeczko, by się czuła bezpiecznie i jak w domku nawet gdy będzie podróżować z nami;-)
Planujemy kupić też wózek Qinny Moodd 2w1, fotelik Maxi Cosi Cabrio Fix, bazę do fotelika, krzesełko do karmienia Tatamia - dziewczyny coś szczegónie na temat wózka, bo u sprzedawców też opinie to on zbiera różne:baffled:
 
Łóżeczko turystyczne tak, ale jak Ci nie przeszkadza, że za każdym razem jak się dziecko przebudzi to będziesz musiała wstawać by uspokoić lub podać smoczka. W łóżeczku drewnianym wystarczy wsunąć rękę między szczebelki i często to wystarczy by uspokoić dzidzię.
 
Ech decyzja jest ciężka turystyk, czy drewienko, ale chyba zdecyduję sie na turystyka. Trudno będę musiała wstawać do Małej:-)Ale na wyjazd za to jak znalazł:tak:
 
Ania ja sie też długo zastanawiałam nad takim rozwiązaniem. W końcu okazało się, że łóżeczko drewniane dostaniemy od mojej koleżanki, więc będzie tak czy siak, a w razie potrzeby dokupimy turystyczne :)
 
reklama
Do góry