reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

Dzięki :) mb ja polecam baby raj bo ta pościel juz przyszła i super ! Bardzo mi sie podoba , wszystko wykonane porządnie , super , jestem ciekawa tej pościeli do lozeczka jeszcze bo wyglada cudnie więc jak dostanę to zdań relacje :)

Co do talentów to szału nie ma , coś tam dlubie po nocach :) wczoraj zrobiłam opaske dla małej z 3 róży wykonanych ze wstążki :) fajnie wyszło ;) pózniej wrzuce na fb jak kto zainteresowany to zapraszam :)
 
reklama
witajcie w klubie wydanej kasiory, tez wczoraj dałam sie ponieść, i duuuuuzo kupiłam ciuszków, a moja lista sie skraca na szczęście, same "grube" rzeczy zostały
yes2.gif


A dzis eM ma kawalerski, wiec sie ulatniam, kino i kolacja na mieście w planach, mam nadzieje ze do żadnej galerii nie zawitam bo musimy za wesele zapłacić
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
 
Witam,
Sprzedaje atrakcyjne ubranka po mojej córeczce. Wszystkie ubranka otrzymałam od Wujka z USA, były chodzone tylko przez moją córkę, a niektóre są nowe. Są to ubranka firmowe Carters, First Impresions, Next itp.
Aktualnie wystawiłam ubranka w rozmiarze 0-3M, ale pomału będę wystawiać ubrana w większym rozmiarze. Jeśli ktoś byłby zainteresowany zakupem to zapraszam:
Ubranka 0 - 3 miesiące - Dzieci - Fotosik.pl
Każde ubranko posiada numer i cenę. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę o kontakt na priva. Polecam.
 
Michalina dzięki ;) ja raczej nie robie na zamówienie ale moge cię nauczyć jak zrobić :) hihi napisz do mnie na fb na priv to podpowiem to akurat w miarę łatwe jest ta opaske robiłam może 40 min :) pomogę
 
No ja wreszcie ruszyłam z zakupami :) Wprawdzie na razie dla siebie do szpitala, ale zawsze :) Koszula do karmienia kupiona (drugą dostanę od koleżanki, a do porodu biorę starą), szlafrok jest, kapcie są, ręczniki następnym razem, kosmetyczka uzupełniona i zostają higieniczne sprawy :) Jak to ogarnę, to jak w piątek lekarz potwierdzi płeć, to zaszaleję z ubrankami :) w lidlu mają być biustonosze do karmienia piersią od czwartku, więc je opatrzę i może zakupię również :)
 
Mam do sprzedania ubranka po mojej córce. Ubranka są większości firm Carters, First Impresions, które są wspaniałej jakości. Ubranka otrzymałam od rodziny z USA. Większość ubranek, z racji ilości, była użyta jedynie raz. Ubranka podzieliłam na wiek:
0-3 Miesiące Ubranka 0 - 3 miesiące - Dzieci - Fotosik.pl
3-6 miesięcy Ubranka 3 - 6 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
6-9 miesięcy Ubranka 6 - 9 Miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
12 miesięcy Ubranka 12 Miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
ubranka zimowe Ubranka zimowe - Dzieci - Fotosik.pl

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to ceny są podane w opisie. Możliwość negocjacji !!!
Zapraszam na priva lub e-mail dominika_zakowska@wp.pl
 
jesli chodzi o pościel z "baby-raj" to z czystym sumieniem polecam.ja mam już 4 lata i ani śladu zużycia.Synek nawet miał w przedszkolu.wprawdzie ja mam wzór krateczka kremowa bez haftów (teraz widzę dużo innych ).Suwaki się nie popsuły.a i mam też od nich prześcieradełka do łóżeczka też ok.

teraz nie będę kupować nowej ta jest zadbana( mam inne 2 też z prezentów)


 
reklama
Zamieściłam jeszcze ubranka po 4-7 zł. Dostępne pod linkiem:
Ubranka po 4-7 zł - Dzieci - Fotosik.pl
Zapraszam do zakupu wszystkich ubranek i negocjacji ceny. Kontakt: dominika_zakowska@wp.pl
Pozostałe linki:
0-3 Miesiące Ubranka 0 - 3 miesiące - Dzieci - Fotosik.pl
3-6 miesięcy Ubranka 3 - 6 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
6-9 miesięcy Ubranka 6 - 9 Miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
12 miesięcy Ubranka 12 Miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
ubranka zimowe Ubranka zimowe - Dzieci - Fotosik.pl
 
Do góry