reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

Uzywka ale ze zdiec widac,ze w fajnym stanie mam nadzieje,ze sie nie natne.Ten sprzedawca sprzedaje co chwila jakies wozki i obserwowalam jego aukcje i zawsze uzywki jak maja jakis uszczerbek to pokazuje na fotach bardzo dokladnie.Teraz czekam na przesylke i na pewno pokaze a tu taki przedsmak.Spacerowka czarna ale to mi nie wadzi bo mam jeszcze po Victorze skore jagnieca i na pewno bedzie wyscielona (bylam zadowolona on sie nie pocil w lecie ) a gondolka na fotach w zblizeniu wyglada jakby jeans czy len dziwny material wiec jestem mega ciekawa co kupilam.A tak chcialam zywe kolory hehehe a tu prosze samo wyszlo.
 

Załączniki

  • Maxi Taxi.jpg
    Maxi Taxi.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 49
reklama
No i ma pytanie bo Victor jest wiosenny i teraz nie wiem jak to z kombinezonami czy spiworkami do wozka...W co sie zaopatrzacie do gondoli?Przy Victorze to mialam spiworek i dlugo nam sluzyl ale teraz w gondolce chyba kombinezon i cos do przykrycia bedzie wygodniejsze w koncu tam jest mniej miejsca jak w spacerowce.
 
Bartek jest z października i u nas był i kombinezon i śpiwór. Nigdy nie był spocony.
A tak mi się marzyło drugie dziecko wiosenno-wczesno letnie, i co? I będzie zimowe :)
 
ja też nie czuje za bardzo jak takiego zimowego dzieciaka ubierać na chłodniejsze dni. :-(
Mam już ciepły kombinezon, ale myślałam żeby jeszcze dokupić coś w tym stylu. Taki śpiworek, nóżki razem, z dziurką na zapięcie pasów w foteliku

i-5-10-15-kombinezon-niemowlecy-.jpg
 

Załączniki

  • i-5-10-15-kombinezon-niemowlecy-.jpg
    i-5-10-15-kombinezon-niemowlecy-.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 53
ja kupiłam sobie sukienkę na wesele, na które idziemy za 1,5 miesiąca. Stwierdziłam, że iść musimy i chcemy chociaż na jakiś czas, wiec nie będę wyglądać jak beczka w jakimś worku:-) Jest fajnie odszyta. odcięta pod biustem. Ma dużo luzu w pasie, wiec brzuch na pewno się zmieści a z tyłu na biuście jest wszyta tylko gumka żeby sukienka dopasowała się do biustu.:-) Uważam zakup za bardzo udany:-D
3411373805_1.jpg
 

Załączniki

  • 3411373805_1.jpg
    3411373805_1.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 50
mb - bardzo ładna :) i popieram - nie musi być wielka i obszerna, byle była zgrabna i okrywała brzuszek :) my idziemy tez za poltora miesiaca, ale raczej nie bede nic kupowała tylko pożycze od siostry - jest rozmiarowo wieksza wiec mam nadzieje ze gdzies sie moj maly brzuszek uda schowac :)
 
reklama
Ja wozek mam matti kupowalam na allegro i moje indywidualne zamowienie zrealizowano w 4 dni...jestem mega zadowolona z niego zima juz wytestowany wiec nam posluzy:-) :-)

A ja chyba procz kombinezonu to kupie i spiwor do wozka bo jednak to zima a noworodek potrzebuje jednak ciepla...takie moje wyobrazenie....
 
Do góry