reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

ciiiii :-p ale tez mam haka na mezusia :-p i bede go wykorzystywac jak sie da:-D pozatym jutro idziemy podejrzec buzinke na 3d to tak w nagrode hahahaha :-D mam nadzieje ze nic nie zmaci mojego spokoju :tak:
 
reklama
Ja ubranka kupje na62 tzn bede juz kupilam dwie pary spodni ocieplanych bo promocja za jedno euro:-) :-) musze popatrzec jakie mam ubranka p malej bo ona z lata a teraz mala bedzie z zimy....moja znowu ur sie miesiac za szybko o i roz 56mielusmy dlugo asle jak cos rekawki poidwine...:-) :-)
 
kupilam nosidelko przez Was :p za 50zl chicco .. no w czwartek bedzie u mnie:p a i wieczorem sie okaze czy stalam sie posiadaczka pieknego kosza mojzesza :)
no ale to przydatne zakupy bynajmniej :p
 
kupilam nosidelko przez Was :p za 50zl chicco .. no w czwartek bedzie u mnie:p a i wieczorem sie okaze czy stalam sie posiadaczka pieknego kosza mojzesza :)
no ale to przydatne zakupy bynajmniej :p

allegro? Też podglądam co tam mają. Mi podoba się to konkretnie co wkleiłam. Cybex I.Go
Nosidełko kupiłabym dla swojego męża, bo widziałam kiedyś takiego przystojnego faceta z córką w nosidełku, że nie mogłam oderwać wzroku :-D od nosidełka oczywiście ;-)
 
ja mu mowie tak: ej jest nosidelko za 50zl we Wro lub na allegro za 70-80 ew nowe za 150 to co? i slysze to kup :-D
albo mowie ej K nam kupi kosz mojzesza w UK za 200zl a w PL jest za 500 lub uzywany u nas za 250zl a tam nawet za 60 i co? to kupuj :-D

oregano - nie na allegro tym razem ;)
 
reklama
Do góry