reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

-Aia- - no ciekawa ta manduca, zdecydowanie lepsza niż wisadełko, ale ja bym i tak niemowlaka w to nie włożyła.. moze tak od 6-7 miesiaca.. no i w zalezności jak dziecko je bedzie znosiło. Rozumiem ze mozna dziecko w nim umiescic na plecach? Bo jesli dziecko lubi sie rozgladac to zdecydowanie lepiej jak siedzi na plecach.
Nie mowie nosidełkom kategorycznego nie - wszystko zalezy od wieku, checi dziecka, czestotliwosci noszenia i dlugosci przebywania w nosidle. No i fajnie że napisałas o tych dwoch typach, to każdy bedzie wiedział na co zwrocic uwage. Dzieki!
 
reklama
No nie mogłam się opanować :happy:
Sukieneczki same wołały kupcie nas! Rozmiar z metki 6-9mis, więc jak nie urodzę wielkoluda to na wiosnę, może lato powinny być dobre :-D

IMAG0362.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0362.jpg
    IMAG0362.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 27
a my juz wiemy że bedzie dziewczynka i pierwsze co ustalilismy to jak najmniej różu :D bo pewnie prezenty to wlasnie rozowe beda :)
a wczoraj zakupilismy kanape do salonu (nareszcie! w Ikei of course), przed chwila zamowilam na nią dwie narzuty na allegro, bo to taka kanapa z szezlongiem (w kształcie litery L)
potem jeszcze kupiłam sobie szlafrok (żadnego nie miałam) i zaraz zamawiam koszulki nocne do karmienia (takei tradycyjne że tak powiem na guziczki L/XL Koszula nocna, koszulka do karmienia porodu! (3444097875) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.)

Na dzieciece rzeczy jeszcze przyjdzie czas :D
 
lucere, mam tę koszulę z żyrafą. Materiał taki sobie, ale dostałam ją więc nie narzekam :-)

Zrobiłam sobie listę potrzebnych rzeczy i tego jest jeszcze bardzo dużo do kupienia. Choć wiele rzeczy dostanę w spadku (wózek, łóżeczko, bujaczek, karuzele, masę zabawek, kocyków, ubranek itd) to jednak ja wolę nie czekać i stopniowo wydawać kasę. Mniej boli po kieszeni :-)
 
Aia ja nosilam corke wlasnie w babybjorn i bylam zadowolona. Duzo nie nosilam, bo mi za goraca bylo, ale nie zgodze sie z tym ze to "wisiadelko". Jest z dobrej jakosci materiałów, latwo zapinane, mozna dziecko nosic od samego poczatku, bo ma usztywnienie na glowke. Ja bylam zadowolona, ale znawcą nie jestm.
 
oregano sliczne kiecuszki :tak:
lucere mam jedna taka odpinana wlasnie na 2 str i 3 tylko po srodku z guzikami.2 szt to jeszcze z czasow karmienia Victora i teraz dokupilam u tej samej pani bo wiem,ze gatunkowo ma je super nie wiem jak te w necie bo ja kupowalam na targu.A koszulin mialam wtedy tez kilka bo zalewalam w nocy :baffled: i teraz mysle,ze te 4 stykna.Czekam na zdiecie kanapy :tak:

a wiecie lista to nie glupia rzecz ale ja dalej nie ogladnelam co mam w kartonach...przy tych upalach zero weny na to chyba zabiore sie do tego dopiero jak Victor ruszy ze szkola. Wiem tylko ,ze odpada lozeczko,wozek,posciel i poszfy (jakies spiworki tez mam i kombinezony na zime.Pieluchy tetrowe tez mam,reczniki i takie tam male rzeczy ale czego mi brakuje to pojecia nie mam :no:
 
lucere te koszuloki chyba bardzo popularne są, bo też mam takie :D (dostałam 3 sztuki ) :)
Ja ciuszków dla Malucha mam chyba wystarczająco, ale zero kocyków, ręczniczków, pościeli i takich dupereli. Też chcemy kupować w każdym miesiącu coś, bo naraz kieszeń by odczuła:) Najbardziej zastanawia nas wybór wózka i fotelika ;/
A teraz szafę zamawiamy dla Malucha , bardzo przystępna cena :) http://www.sklep.meble.pl/p218264,biala-szafa-23-focus-promocja-.html
 
reklama
no własnie popularne bardzo są te koszulki, wiec nie bede wymyslac i wybrzydzac :) ja bylam w 3 sklepach bieliźniarskich u mnie i w każdym nie było szału, tylko wysokie ceny.. A koszulki nocne podobne. Tylko rozkminiałam co wygodniejsze - guziki z przodu na środku, czy dwa rozpiecia na guziki z boków, czy tylko takie rozciecia zasłaniane :)
 
Do góry