reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

Co do rozm to mi mowili,ze bedzie duze dziecko i glownie obkupowaam 62 tylko pare rzeczy mialam 56 i dobrze zrobilam.Wyszlam z zalozenia,ze jak bedzie mniejsze to mama cos dokupi ,wypierze i bedzie gotowe zanim wyjde ze szpitala.Mlody urodzil sie 58 i te male byly na styka.
Co do wyprawdki to bodziak i pajac albo bodziak i spiochy sa oki.
Ogolnie kochalam sie w body rozpinanych na calej dlugosci a nie tylko w kroku.Kaftanikow nie bardzo bo sie podwijaly,zwijaly i denerwowaly i mnie i mlodego_Od poczatku byl bardzo ruchliwy i nie umial wylezec w jednym miejscu sama nie wiem jak to robil ale w lozeczku co chwila lezal inaczej i gdzie indziej.Moja siostra przyjechala z 2 miesieczna cora po moim porodzie i w szoku byla co wyprawia Victor.Jak juz kiedys pisalam w rozkach,becikach nie wylezal zaraz sie wykaraskal i musil byc "wolny" Mialam jeszcze wtedy taka poduche podtrzymujaca dziecko lezace na boku (wtedy maluchy pownny na boku lezec a dzis zas na plecach-czlowiek nie nadaza heheh) i nawet z tym ruszal sie jak diabli i malo sie sprawdzalo.
Aia ja tak samo jak ty kupujac wozek mam zamiar jezdzic nim do konca,tak mialam przy Victorze i teraz tez tak mysle.Mialam dodatkowo tania parasolke na szybkie zakupy czy wypad weeckendowy do Pl ale glownie jezdzilam wielofunkcyjnym.
Pieknaszyszunia super zakupy najbardziej podoba mi sie ostatnia rzecz ze smyka chyba niebiesko-brazowy rampers...czy jak to tam nazwac niestety w tych nazwach to sie gubie heheheh
 
reklama
korzystała któraś z Was z takiego nosidełka? Czy one się przydają i są wygodne dla rodzica i dziecka?

cybex-igo.jpg
 

Załączniki

  • cybex-igo.jpg
    cybex-igo.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 28
oregano moi znajomi sobie bardzo chwala, ale to zalezy od dziecka czy bedzie mu pasowalo. Ja bym chciala takie cos dla meza, ale zobaczymy jakie nasze dziecie bedzie :)

i poszlam do tego kappahla i nakupilam 6 rzeczy za 60 zl :D 4 body z kolekcji newbie ktora uwielbiam i spodenki z bluzeczka - niah niah niah :-p
 
Oregano ja mam nosidlo i tez sobie chwalilam, na krotkie wyjscia do sklepu czy z psem. To chyba zalezy przy jakich okazjach chcialabys uzywac, niektorzy w domu tez uzywaja, ja tylko na dwor. Rodzimy zima wiec na poczatku bedzie srednio przydatne, latem z kolei jak beda upaly to takie nosidlo z dzieckiem bedzie jak dodatkowy kaloryfer.
 
Laperedhil- nawet mnie nie denerwuj! Ja cały czas nic nie kupuje, bo mój lekarz nie jest pewny co do płci:/ ma potwierdzić za 3 tygodnie, wtedy już pewnie nie będzie przecen...ta kolekcja newbie jest po prostu cudna!

Oregano- nosidło lub chusta albo i jedno i drugie przydaje się jak nic! chcesz wyjść z maluchem np. na chwilę do sklepu po pieczywo i nie musisz się tarmosić z wózkiem, no i wygodnie, bo przecież nie w każdym sklepie się zmieścisz z całym oprzyrządowaniem wózkowym;) na spacery też mi się przydało, bo Filip miał taki okres,że nie chciał w wózku jeździć. Ja polecam!

szyszunia- najbardziej podoba mi się ten rampers w paski, przyda się na początek, chyba też poszukam takiego!


A co do rozmiarów to powiem Wam, ze ja miałam prawie same ubranka w rozmiarze 62 i nieźle się załatwiłam;) Filonek 54 cm urodzony i do 3 miesiąca nosił rozmiar 56. Tak więc po wyjściu ze szpitala (miałam tylko 3 małe pajace, a w tych większych stopa wychodziła przez dziurki przy napkach i mały tonął dosłownie) moja siostra leciała kupić mi zestaw pajaców do sklepu...
 
Ostatnia edycja:
ja mam zakaz robienia zakupow :-) bo caly ogrom tego, ale w sumie albo 56 albo 68 i chyba na 62 mam jakos malo ;-) okaze sie po 32 tyg. jak maly bedzie rosl to wtedy przejrze po raz 1000 te rzeczy i bede wiedziala co mam :-D
szyszunia mi te kaftaniki sie podobaja - jutro przed szkola rodzenia zajrze do smyka :-p cos wymysle zeby tam meza zawlec :tak:
 
reklama
Do góry