reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

Witajcie laseczki :)

Dzień zaczęłam od zakupów :rofl2:
Poszłam po suszarkę do żywności (grzyby, owoce, warzywa) bo mam całą masę pomidorów w folii i nie jestem w stanie tego zjeść. A że uwielbiamy suszone pomidory to wpadłam na pomysł, że zrobię je sama :)
Przy okazji weszłam do KappAhl a tam przeceny - kupujesz jeden a drugi za free. Więc kupiłam chłopakom ciuszki. Starszemu piżame w smerfy - ostatnio oglądał pierwszy raz Smerfy w tv i normalnie oczu nie mógł oderwać. A młodszemu ocieplanego pajaca.
o takie:
IMG_3223.jpgIMG_3225.jpg
 

Załączniki

  • IMG_3223.jpg
    IMG_3223.jpg
    45,4 KB · Wyświetleń: 24
  • IMG_3225.jpg
    IMG_3225.jpg
    44 KB · Wyświetleń: 27
reklama
ja mam właśnie poduszkę z allegro za jakieś 59zł ze wsadem ze styropianu i jestem mega zadowolona:) jest twarda, nie topie się w niej jak w puchowej;-)
 
KMB - hi hi ja tez tak mam idę po jedno a wychodzę z czymś jeszcze hi hi kurcze ja aż nie chce jechać do sklepu bo nie wiem co mam kupić ja juz chce znać płeć !!!!


ja mam poduszkę z Moterhood i jestem bardzo bardzo zadowolona i na pewno jej sie tak szybko nie pozbędę z łóżka :)))
 
KMB - a pomidory to nie lepiej suszyć w piekarniku? Moi rodzice maja suszarke do owocow, ale z tego co widze i co jej używaliśmy to szybciej przy takim słońcu wyschnie na dworzu, albo wlasnie w piekarniku na min temp i lekko otwartym :)
 
KMB - a pomidory to nie lepiej suszyć w piekarniku? Moi rodzice maja suszarke do owocow, ale z tego co widze i co jej używaliśmy to szybciej przy takim słońcu wyschnie na dworzu, albo wlasnie w piekarniku na min temp i lekko otwartym :)
hehe
Ale ja nie mam piekarnika hehehehe
W zeszłym roku kupilismy to mieszkanie, a w tym roku w kwietniu zlikwidowaliśmy ogrzewanie gazowe i kuchenkę. We wrześniu jak wróci mój m będziemy robic remont kuchni, która teraz jest bardzo mała i nie było gdzie wstawić piekarnika. Jedynie płytę indukcyjną nam sie udało zamontować na jednej z szafek.
A z tgo co słyszałam to mniej zachodu przy suszeniu w suszarce. Klimat u nas dość kapryśny i za krótko słoneczko grzeje w odpowiednim natężeniu by suszyć na dworze, więc kupiłam suszarkę i będę suszyć.
 
też poleciałam dzisiaj do kappahla :-D Były fajne staniki do karmienia. Jeden taki świetny z koronką że teraz bym w nim pochodziła. Jakoś nie mogłam znaleźć drugiej rzeczy, więc zabiorę swojego mężczyznę może jemu coś wybierzemy.

Jestem właśnie w trakcie zakupów w aptece internetowej i już mam 150zł w koszyku. A to tylko witaminy, smoczki, kremy, majtki poporodowe, podkłady, herbatka na laktację, frida...
Kupuje taką pokrzywę. Pewnie że lepsza świeża, ale ta również pomoże w niedokrwistości
m130725111645531.jpg
 

Załączniki

  • m130725111645531.jpg
    m130725111645531.jpg
    10,4 KB · Wyświetleń: 16
reklama
też poleciałam dzisiaj do kappahla :-D Były fajne staniki do karmienia. Jeden taki świetny z koronką że teraz bym w nim pochodziła. Jakoś nie mogłam znaleźć drugiej rzeczy, więc zabiorę swojego mężczyznę może jemu coś wybierzemy.

Jestem właśnie w trakcie zakupów w aptece internetowej i już mam 150zł w koszyku. A to tylko witaminy, smoczki, kremy, majtki poporodowe, podkłady, herbatka na laktację, frida...
Kupuje taką pokrzywę. Pewnie że lepsza świeża, ale ta również pomoże w niedokrwistości
Zobacz załącznik 575433

Jak kupujesz fridę to od razu wodę morską, np. disnemar :)
 
Do góry