reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

reklama
KMB mam takiego pajaca, dostałam od koleżanki, cudny jest :)
oregano natchnęłaś mnie tymi zakupami w aptece do zadania Wam pytania :) Dziewczyny: jakie majtki poporodowe są lepsze? Te z siateczki czy z włókniny??
 
Ja miałam te z siatki i byłam zadowolona, ale ja nie rodziłam naturalnie, więc mogłam mieć nawet zwykłe. Nikt by się nie przyczepił, bo nie miałam rany poporodowej po nacinaniu, więc nikt tam nie zaglądał.
 
mamuśka, kupiłam jednorazowe, ale nie mam doświadczenia które byłyby lepsze

ja zastanawiałam się nad tym termometrem, ale ona tyle funkcji że obawiam się, że jak coś jest do wszystkiego to jest do du..y
MEDYCZNY TERMOMETR AQUA THERM DLA DZIECKA 14w1 (3419847892) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ostatnie dwie funkcje są dość dziwne :rofl2::-D Śliczny i podręczny oraz śliczne pudełko - to z pewnością sie nie zepsuje
 
Ostatnie dwie funkcje są dość dziwne :rofl2::-D Śliczny i podręczny oraz śliczne pudełko - to z pewnością sie nie zepsuje

Jest śliczny, kolorowy oryginalny kartonik zupełnie za darmo!!! no i jest śliczny :-D
ale złych opinii nie ma.... nie wiem w sumie na co zwracać uwagę przy wyborze....
 
Jest śliczny, kolorowy oryginalny kartonik zupełnie za darmo!!! no i jest śliczny :-D
ale złych opinii nie ma.... nie wiem w sumie na co zwracać uwagę przy wyborze....

A to ślicznie :-) Zabił mnie opis: że to są funkcje tego termometru. Wow nic tylko kupić.
Nie znam tego termometru tak tylko sobie szydzę, może jest naprawdę dobry...
 
reklama
kobieta pisała ulotkę.. i uczyła sie pewnie lać wodę bo nie przyjęli ją na pisząca horoskopy :p
hahaha:-D:-D:-D

dzis mamusia zaszalała i kupiła sobie sukienkę biała na Panieński i marynarkę w Reserved, aaa i bransoletkę, w Top Secret druga sukienkę, nie mogę kupować dla dziecia wiecznie unisex-ów to mama skorzystała ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry