reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

zakupoholiczka:-D to sie pochwalisz oki,,fajnie tak popatrzec na foty ciuszkow,,uwielbiam ten wateczek i czekam na reszte...ja po nas wizycie zaczne juz szalec,,teraz niee...wiec za 3 tyg......ach jak cudownie bedzie....


niania no tak te szerokie i wogole,bez porownania...mniejsze sa ladniejsze..ja tez kiedys tylko usztywnione,ale mnie ciagnie gryzie,ech niewygodnie,,i juz z 3 m-ce chodze w sportowym i sobie chwale...
aaaaa cudny pajacyk...
 
reklama
michalina - dzięki za link do strony ja tez mam miseczke 75 G H muszę sobie ja dobrze przejrzeć może coś znajdę bo kupienie bielizny to jakiś koszmar dla mnie

dla mnie to też koszmar, zawsze kupowałam u brafiterki, ale kupować teraz stanik za 200 zł to źle wydane pieniądze, bo nasze piersi będą się co miesiąc zmieniać.
A te staniki są dobrych firm i jakości (wybieraj te z elastycznymi fiszbinami).
A na dodatek jak nie będą pasowały to w ciągu 14 dni można oddać :)
 
Och ale wrednie to zabrzmi , ale cieszę sie ze nie tylko ja mam przekichane :D ja tez zawsze mam próblem ze stanikami, ale u nas w sieciowce Asda są super i duże rozmiary jakość Extra ! Dobre marki i nie duże pieniądze :) więc dziewuszką z UK polecam ;)
 
Och ale wrednie to zabrzmi , ale cieszę sie ze nie tylko ja mam przekichane :D ja tez zawsze mam próblem ze stanikami, ale u nas w sieciowce Asda są super i duże rozmiary jakość Extra ! Dobre marki i nie duże pieniądze :) więc dziewuszką z UK polecam ;)

Popieram - nie ma nic lepszego jak Angielskie staniki. Ja noszę tylko z UK (34 GG) a teraz 34 I. A jakie mają piękne gorsety. Raz założysz i już nigdy nie wrócisz do Polskich marek.
 
to w temacie staników ja dzis zakupiłam dwa w Marks&Spencer (za 59 zł) i w koncu cos odpowiedniego.. Bylam najpierw w KappAhl bo tam tez fajne przeceny, ale miseczka max E, i sie załamałam że nie pasowały :/
Poptrzyłam na dzieciece ciuszki ale jeszcze sie wstrzymałam :)
 
Muszę się w weekend przejść do M&S koniecznie!

Pięknaszyszunia- zakupoholiczką to Ty dopiero się staniesz za kilka tygodni;) wtedy okaże się, że coraz więcej rzeczy jest potrzebnych. Ja jeszcze kompletnie nic nie kupiłam, czekam na ogłoszenie płci. Mam już upatrzone sukieneczki z h&m;-)
 
reklama
Ja w sumie wszystko mam po synusiu , poluję tylko na kołyskę na zimę żeby bez przestawiania mebli mały był w naszym pokoju , bo na wiosnę zamieszka z braciszkiem :tak: w swoim łóżeczku i krzesełko do karmienia. Jak narazie kupiłam 4 bodziaki .
 
Do góry