reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

U nas przypięcie kołderki do przescieradła by nie przeszło :no: Oli nie przestaje wierzgać nogami, dopóki się całkowicie nie odkryje. Jak nie może się odkryć to poprostu się budzi i ryczy.
 
reklama
No właśnie obawiam się, że dla Oliwki to będzie zbyt duże skrępowanie. Nie będzie mogła się swobodnie przekręcać na brzuszek i spowrotem, a w nocy kręci sie tak kilka razy co najmniej.

moja lenka generalnie jest bardzo ruchliwa i niewiem jak to robi ale kladac ja z jednej strony lozeczka za chwile znajduje ja z drugiej lub na brzuchu lub w poprzek i jakos dae rade choc niewiem jak w tym spiworku
 
Co do bodziaków z Tesco to wg mnie są super jakości. Teraz kupiła 3-pak białych body z długim rękawem- 15 zł. I 3-pak kolorowych z krótkim rękawem- 19 zł. 74 cm:-)
A co do spania w chłodne dni to będę Tosię ubierać w body i w welurowe pajace i przykrywać kołderką lub wkładać w polarkowy, cienki śpiworek. Jej bez różnicy:-)
Co do kombinezonu to ja jeszcze się nie rozglądałam:-(Wiem tylko, że chcę dwuczęściowy:-)
 
Kubulek ma na zimę granatową kurtkę Topollino,muszę dokupić jakieś ocieplane spodnie.A co z butami,kozaczki jakieś kupujecie?:-(
 
Ja już też myślałam o butach. Kupię pewnie jakieś kozaczki. Widziałam fajne w H&M. Na jesien też muszę coś kupić chyba, bo z pełnych butów Oli ma tylko trampki, a one są dość cienkie.
 
Oj o butach to nie pomyślałam...hihi:-D:-D:-D dziecko z bosymi nogami chciałam zima na dwór zabierać chyba :-D:-D:-D

a ja już mam na oku kombinezon dwuczęściowy z cocodrillo, pewnie kupie w tym tygodniu, bo jest świeża dostawa, a później to już nie dostanę takiego jak chce..a dziś zamierzam zrobić zapas bodziaków i pajaców dla Filipa...
 
a co do śpiworka to u nas nie ma szans...
ostatnio jak Filipa zaczęłam przykrywać grubszą kołdrą z pierza, to nie miał siły sie przekręcić i płakał co chwila, ja wstawałam podnosiłam kołdrę :zawstydzona/y::zawstydzona/y:, on sie przekręcił jak chciał i dalej spał, za pół godziny to samo...:baffled::baffled::baffled: ewidentnie nie lubi skrępowania...ale jest już coraz lepiej...poprostu zacznę go cieplej na noc ubierać...
 
reklama
Do góry