reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

reklama
Ja bucikow nie musze kupowac na zime bo Julka ma kombinezon z butami takimi ocieplanymi:-p:-D

my też mamy z taki z butami więc mamy z głowy no chyba, że zima będzie bardziej jesienna ;-)


fajna zabaweczka Susumali :-D:-)
 
No ale Nuśka, Lenulka, dacie chyba dzieciaczkom pochodzić jakoś pierwszy raz po śniegu :confused: (o ile w lutym będzie jeszcze snieg :-D)
 
Dziewczyny, mam pytanie: na zime i jesien musialabym kupic buciki Stasiowi, ale nie wiem jaki rozmiar... 20 to za duże- bo takie mamy, a nie wiem jak szybko noga rośnie i jakie mam kupić, żeby na tą zimę nie były za małe:confused:
 
Dziewczyny, mam pytanie: na zime i jesien musialabym kupic buciki Stasiowi, ale nie wiem jaki rozmiar... 20 to za duże- bo takie mamy, a nie wiem jak szybko noga rośnie i jakie mam kupić, żeby na tą zimę nie były za małe:confused:

Patch, ja wczoraj oglądałam buciki w rozmiarze 20, bo już teraz Filip ma 18, a zimą na rajstopki i skarpetkę musi być większy i zakładam, ze noga jeszcze trochę urośnie..no a ciasny but nie może być, szczególnie na zimę..:tak:
 
Zakupiliśmy wczoraj Filipowi trochę rzeczy...
W Tesco:
trójpak białych bodziaków z dł. rękawem 15zł
trójpak kolorowych bodziaków z kr. rękawem 22zł
trójpak pajaców - 29zł

w Smyku:
dwupak pajaców - 39zł
i żółwika

niestety, Fili średnio jest nim zainteresowany...:-:)-(ale liczę na to, ze sie to zmieni..
 
Zastanawiałam się jeszcze nad zakupem spodenek dresowych w KappAhl, bo była promocja - 3 za 2 szt., czyli płaciło sie za dwie, a trzecia najtańsza rzecz za darmo niby, ale rzeczy z promocji określone...
spodenki były po 29,90, bodziaki też 29,90...wiec za sztukę wychodziło 20 zł...i mąż mnie zniechęcił
 
Mysia, nie martw się, zainteresuje się żółwiem Fili na pewno. Oli lubi bardzo tę zabawkę, ale klocków włożyć do środka nie umie. Melodyjkę uruchamia niechcąco jak wsadza rękę do otworów na klocki.

A co do rośnięcia stopy to też się zastanawiam. Może napiszą coś mamy, które mają starsze dzieci w miarę małe, bo ja już nie pamietam :confused: Kupiłam własnie dziś papcie Oliwce, bo staje mi przy meblach i ślizga się na skarpetach (nawet na tych z ABSem). Raz sie tak wyłożyła, że uderzyła się w nos i był straaaaaszny płacz, aż się zapowietrzyła biedaczka. Musiałam kupić paputy z zapięciem na klips, bo wszelkie sznurowadła i rzepy sa natychmiast odpinane i odwiązywane. No i właśnie kupiłam nr 19 ale okazały się za duże o numer. I teraz nie wiem, czy wymieniać na mniejsze czy zostawić, bo noga zaraz urośnie :confused:
 
reklama
Do góry