reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

Tescowe 3-6 sa ZA małe na SARE:tak:pajace (nogi krotkie i w zapiecie juz ledwo ledwo
cherroki 6- body OKI:tak:
CZYLI dobrze myslałam ze 6-9 bym kupowała bo pajaców jeszcze nie wymieniałam na wieksze
 
reklama
Ja na razie będę kupować 74 albo 6-9, większych nie, bo nie wiem kiedy mi Milenka podrośnie do tego rozmiaru, czy jeszcze zimą, czy juz na wiosnę może?
 
Wg mnie Cheeroke wypadają mniejsze. Kiedyś kupiłam trójpak bodziaków 74 i szybko zrobiły się na Oliwkę za małe, nawet jak mieściła się w 74 innych firm.

Z tym przykrywaniem to będę Oliwkę chyba cieplej ubierać i przykrywać kołdrą, bo i tak pewnie się rozkopie, śpiworek nie wchodzi w grę, bo się denerwuje jak ma nogi skrępowane. Nawet kołdrą nie może być opatulona, bo odrazu jest wściekła.
 
Ano własnie, ja też chyba po prostu cieplej ubiorę. Mam takie dwa fajowe pajacyki, baaardzo grube wręcz ocieplane w sam raz na zimę, a nie skorzystamy z nich ani razu, bo już są akurat na Milenkę, ale jest jeszcze za ciepło.... strasznie mi szkoda że muszą pójść w odstawkę :-(
 
szukałam czegoś na zimę i szukałam i ooooooooooooo wygrałam DISNEY - Odlotowy zimowy kombinezon (228488232) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy :szok::tak:a się nie spodziewałam.

suuuuper kombinezon!!!! :tak::tak:

A pod czym będa spały Wasze pociechy w chłodniejsze nocki? Z kołderki czy kocyka Milena się wykopuje, myślę cały czas o śpiworku, ale robiłam już próby i był płacz, bo nie mogła fikac nogami :baffled:

no własnie u mnie też jest już czasami w nocy zimko i próbuje małą przykrywać kocykiem, kołderką i oczywiście za chwilę już jest odkryta :wściekła/y:, śpiworek wogóle nie wchodzi w gre. Więc zostały cieplejsze piżamki lub pajace :tak:

to wszystko zależy od materiału Szymek nawet wchodzi w pajaca z mothercare rozmiar UWAGA 0-3 jest spoko luźny i wygląda jak nowy nowy i nawet kulek od prania nie ma.

tak patrze ile ten smerf ma rzeczy i chetnie bym je sprzedała tylko widze za ile takie rzeczy ida na allegro to zal tyłek ściska a człowiek zapłącił grubą kasę. ostatnio robiłam pożądek w paragonach i na pierwsze ciuszki ( tylko ciuszki) wydaliśmy dokładnie 1125 zł z groszem. Szok co.:rofl2:

rozmiarówki są rewelacyjne, Lenka ma jeszcze jedno body na 62 cm :szok::szok:, a wogóle to już nosi i 74 i 80, kurcze ja dopiero zaczynam wydawać na ciuszki bo te pierwsze dostałam na wypozyczenie od koleżanki wiec prawie nic do tej pory nie musiałam kupować :tak:, ale teraz się zaczynaja wydatki :no:
 
moje lenka od poczatku spi w spiworku na ramiaczka kupowanym zawsze o rozmiar lub 2 wiekszym aby mogla sobie po fikac nozkami.
Smyk podoby do tego sprawdza sie polecam.
 
No właśnie obawiam się, że dla Oliwki to będzie zbyt duże skrępowanie. Nie będzie mogła się swobodnie przekręcać na brzuszek i spowrotem, a w nocy kręci sie tak kilka razy co najmniej.
 
myślę że rozmiarówka podobna jak cheeroke więc Szymek nosi tam 3-6 miesięcy a też normalnie nosi 68 no i pajace są trochę za duże więc myślę że będzie spoko.

Wg mnie Cheeroke wypadają mniejsze. Kiedyś kupiłam trójpak bodziaków 74 i szybko zrobiły się na Oliwkę za małe, nawet jak mieściła się w 74 innych firm.

.
:-p:confused:;-):-D:-)
 
reklama
A pod czym będa spały Wasze pociechy w chłodniejsze nocki? Z kołderki czy kocyka Milena się wykopuje, myślę cały czas o śpiworku, ale robiłam już próby i był płacz, bo nie mogła fikac nogami :baffled:
Frotowe pajace i kołderka na zamek przypinana do prześcieradła.Zakupiłam już takie i jest super,polecam.Dziecko ma dużo miejsca na nóżki, a tak łatwo się nie rozkopie.:tak:
 
Do góry