reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

Ja szukam teraz cieplejszych pajacyków, welurowych albo frotkowych bo u nas w domku jesienią i zimą "trochę" piździ, ale nic ciekawego na razie nie widziałam :sorry2:
 
reklama
A pod czym będa spały Wasze pociechy w chłodniejsze nocki? Z kołderki czy kocyka Milena się wykopuje, myślę cały czas o śpiworku, ale robiłam już próby i był płacz, bo nie mogła fikac nogami :baffled:
 
U nas tez zimno w mieszkaniu......ale na razie wydaje mi sie ze bawelniane wystarcza, cieplejsze kupie pozniej.....teraz byloby jej za cieplo.....
w sumie to tak ma bodki pod spodem:happy2:
 
Ja szukam teraz cieplejszych pajacyków, welurowych albo frotkowych bo u nas w domku jesienią i zimą "trochę" piździ, ale nic ciekawego na razie nie widziałam :sorry2:
to tak jak ja
jedank znalałm 2pary kaftanikow i spiochy welurowe w kanapie po KONRADZIE
kolor i tu uwaga po chłopcu '' oczojebitny pomarancz i zółty a spichy czerwone z zóltym i leciotki granatem''JAK NOWE-boz ale ci mam krzywde konradku robiła:-D
 
myślę że rozmiarówka podobna jak cheeroke więc Szymek nosi tam 3-6 miesięcy a też normalnie nosi 68 no i pajace są trochę za duże więc myślę że będzie spoko.

no ja tez liczę że kombinezon będzie super bo czasem to równie bywa z tym okresleniem stan idealny. kupiłam też drugą BLUZĘ POLARKOWĄ gap szarą od 12-18 m-cy bo ta co ma ją teraz jest rewelacyjna a kaptur idealnie zakrywa uszy.:tak::tak::tak:
 
A pod czym będa spały Wasze pociechy w chłodniejsze nocki? Z kołderki czy kocyka Milena się wykopuje, myślę cały czas o śpiworku, ale robiłam już próby i był płacz, bo nie mogła fikac nogami :baffled:

U mnie mala spi nadal w rozku:-pale nozki ma na wierzchu....spiworek tez by nie zdal egzaminu....co ja przykryje kocykiem czy kolderka doslownie sekundy i "fikfik'' i juz nogi na niej:-D
 
myślę że rozmiarówka podobna jak cheeroke więc Szymek nosi tam 3-6 miesięcy a też normalnie nosi 68 no i pajace są trochę za duże więc myślę że będzie spoko.

no ja tez liczę że kombinezon będzie super bo czasem to równie bywa z tym okresleniem stan idealny. kupiłam też drugą BLUZĘ POLARKOWĄ gap szarą od 12-18 m-cy bo ta co ma ją teraz jest rewelacyjna a kaptur idealnie zakrywa uszy.:tak::tak::tak:
A JA JAK NA ZłOSC RZEDNEJ NIE MOGE WYCHACZYC PEWNIE JAK OLEJE TO BEDA:-D
moja z cheeroke nosi 6-9 miesiecy
ostanio kupowałm body wiec jestem na bierzaco z ta firmą
 
reklama
to wszystko zależy od materiału Szymek nawet wchodzi w pajaca z mothercare rozmiar UWAGA 0-3 jest spoko luźny i wygląda jak nowy nowy i nawet kulek od prania nie ma.

tak patrze ile ten smerf ma rzeczy i chetnie bym je sprzedała tylko widze za ile takie rzeczy ida na allegro to zal tyłek ściska a człowiek zapłącił grubą kasę. ostatnio robiłam pożądek w paragonach i na pierwsze ciuszki ( tylko ciuszki) wydaliśmy dokładnie 1125 zł z groszem. Szok co.:rofl2:
 
Do góry