reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

TESCO jest CHEROKEE body z długim rekawem wielopaku ale body i pajece firmy tesco tez sa dobre az mi sie wierzyc nie chciało ,ze az tak:-)
ladnie sie rozciagaja , sa delikatne nico nie odpdada (napy), no i dosc ładne wizualnie
no 100% bawełna
 
reklama
Ja też mam body z TESCO sa naprawdę rewelacja. Fajna bawełna, dobrze wyglądaja po praniu, nie rozciągają się. :tak::tak:Nie pamiętam dokładnie ile kosztowały ale nie były drogie.
 
za jakas godzinke dowim sie czy udało sie kupic mezowi sokowirówke w Makro....
chce taka mała , najprostsza ,zeby mi sie chcialo ja rozkrecac , myc i skrecac ponownie...... bardzo czesto:-D:-D:-D:-D:-D na soki dla dzieci
ma sie wyrobic w pracy i kupic ala Makro do 22 a on ma do 22 prace
hmmmmm jestem ciekawa czy pojedzie ????
 
Przyszła dziś pocztą książeczka Fisher Price. Fajna rzecz, choć mogliby wg mnie postarać się wyraźniej śpiewać. No ale to nie HF więc może nie powinnam tak dużo wymagać. Oliwce strasznie się podoba, że to coś kolorowe gada do niej i śpiewa piosenki, choć oczywiście naduszanie przez nią klawiszy jest zupełnie przypadkowe.
Bączek okazał się nie-bączkiem, tylko pozytywką w kształcie bączka. Napisałam maila do faceta, że chętnie go wymienię na Stolik edukacyjny za dopłatą, który też ma w ofercie, zobaczymy co odpowie (gość jest też z Bydgoszczy). Jeśli się nie zgodzi to 30 zł wywalone w błoto. Tzn Oliwce się podoba, ale żeby to miało edukować to nie powiedziałabym.
 
stolik super ja polecam dla maluchow puzzle piankowe na podloge aby malenstwa nie lezaly na podlodze lub dywanie naprawde fajne chociaz moja mala ak sie turla ze na tych puzzlach jest chwile.
Smyk
 
No ja właśnie czekam na moje puzzle już tydzień :wściekła/y: Zamówilam 26 sztuk puzzli 30x30cm, żeby mała nie bawiła się na gołych panelach. A zapłaciłam gościowi za priorytet. Napisałam dziś maila z zapytaniem, co dzieje się z moją paczką i zobaczymy co odpowie.
 
reklama
:tak:
No ja właśnie czekam na moje puzzle już tydzień :wściekła/y: Zamówilam 26 sztuk puzzli 30x30cm, żeby mała nie bawiła się na gołych panelach. A zapłaciłam gościowi za priorytet. Napisałam dziś maila z zapytaniem, co dzieje się z moją paczką i zobaczymy co odpowie.


Kasiad, poczta znowu nawala to może nie być wina tego gościa. Ostatnio faktura szła do mnie przez 1,5 tygodnia a to z gdańska dl Gdańska :-):-D i też priorytet.
A no i stoliczek bardzo ładny
 
Do góry