reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

reklama


Super te zabaweczki edukacyjne, ale ja mysle że moja Lenka jeszcze nie skuma o co w nich chodzi ;-), muszę jeszcze chwilkę poczekać.
A my mamy taki kombinezon, dostałam go od taty jak wychodziłam ze szpitala bo przecież była zima. Lenka w nim się utopiła :-) więc może doczeka do zimy :-D
 
Lenulka, kurteczka urocza :tak:
Nuśka, kombinezon tez super :tak:

Aga, uczniczek fajny, moja kuzynka ma go dla swoich trojaczkówi bardzo go sobie chwali.
A co do żyrafy, to stwierdzilśmy, ze na tą piłeczkową nie mamy zwyczajnie miejsca. Na taka dużą zabawke mogą sobie pozwolić Ci rodzice, których dzieci mają swój własny pokój lub pokój wspólny z dzieckiem ale bardzo duży. Tez bardzo a nawet bardziej podobał mi się ten dinozaur, którego kupiła Karola, ale jest jeszcze większy :-(Jak komuś się podoba i ma miejsce to podaję aukcję, gdzie mozna go kupić nowego za 200 zł już z kosztami przesyłki (ale czas oczekiwania 4-6 tygodni):
NOWOŚĆ! NAJTANIEJ ZABAWKA FISHER PRICE DINOZAUR! (225490926) - Aukcje internetowe Allegro
Przedwczoraj wpadła nam w oko ta książeczka, więc ją zamówiłam na Allegro, pewnie we wtorek dotrze. Pewnie prędzej czy później tą żyrafę z klockami tez kupimy, bo tez mi się bardzo podoba.
 
no mój dinozaur czeka na poczcie dzis po niego ide :tak: oby był fajny bo te pacynki ostatnie to sredniawe.

ostatnio byłam w KappAhlu i Mothercare dziewczyny POLECAM nową kolekcje rewelacja dla każdego coś naprawdę ślicznego miłego. ja bym tam wszystko wykupiła najlepiej.
 
No to napisz Karola jak synuś na niego zareagował.
Ja Oliwce wczoraj kupiłam książeczkę plastikową i teraz może ją gryźć do woli i jej nie zniszczy.
W sklepie bardzo podobał jej się bączek, więc też jakiś kupię jej w najbliższym czasie.
 
reklama
A my znowu odwiedziłyśmy nasz ulubiony sklep "lumpik" :-D trochę naklupiłyśmy tego i pokażemy wam chociaż cześć naszych zdobyczy :szok:

wszystkich nie dam bo was zanudze :-D

zestaw bodów
p1160428mf3.jpg


za 5 zł sztuka
p1160575re7.jpg


a te spodenki za 6 zł
p1160587yn2.jpg


p1160576vo2.jpg


p1160577cv2.jpg


p1160580cy5.jpg


p1160579uu6.jpg




p1160578vc4.jpg


p1160586cg1.jpg


p1160585gd9.jpg


p1160584iv3.jpg


p1160583xo1.jpg


płaciłam chyba z 40zł i stwierdzam że na allegro już nie kupuję :no: bo w lumpiku taniej i wiem jak wygląda na żywo :tak: a wszystkie te lumpiki to next, h&m, george marks&spencer adams i cherroke :tak::cool2:
 
Do góry