reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

mysia23 no też poszukuję już czegoś na zimę dla Szymka ale jakoś nic mi nie pasuje. Ten brązowy komplet uroczy tylko ja nie lubię takich futerek- przypominają mi zfilcowanego psa sorry. a z tej drugiej firmy co tez dałaś link byłam w sklepie aby to zobaczyć to powiem szczerze też średnio z wykończeniem.
mi to się marzy taki czekoladowo niebieski. na jeden polowałam ale ktoś go kupił za 130zł a nowy kosztował 140 więc przesada.

poczekam jeszcze z 2 tyg. moze coś się w sklepach pojawi w Mothercare już są ale pani nie daje pewności czy nie przemoczy się od deszczu czy śniegu więc po co mi coś takiego.

to miłego polowania.:-D
 
reklama
Odebrałam stolik. Rewelacja :tak::-D Bardzo się Oliwce podoba. Ja myślałam, że nie będzie się jeszcze nim bawiła, a ona uderza w klawisze pianinka i próbuje przewracać skrzydełka motylka. Bardzo dobry zakup uważam.
 
W siedzącej. Tomek wyciągnął jej dwie nogi a dwie z tyłu zostawił i ma pochyloną zabawkę w swoją stronę. Jak ma cztery nogi wstawione to też może się bawić, ale jednak ma dość wysoko. Poza tym wstaje przy tym stoliku, a jak ma dwie nogi to nie wstanie.
 
reklama
Do góry